Instrukcja "Degustacji"

Instrukcja "Degustacji"

Opublikowany : - Kategorie : Instrukcja Degustacji

Instrukcja degustacji

Przed Tobą niezwykłe chwile uczty dla zmysłów. Daj sobie czas, odpręż się i pozwól Phlov się rozpieścić.

Spójrz

Zatrzymaj się na chwilę, obejmij wzrokiem pełne elegancji opakowanie i nasyć oczy jego barwami. Zanurz się w przenikających się kolorach. Pomyśl, z czym Ci się kojarzą i jakie emocje w Tobie budzą. Pozwól swoim oczom błądzić po powierzchni pudełka, dając sobie czas> na dostrzeżenie wszystkich szczegółów: od przejrzystego fontu, przez matową strukturę, kontrastujące z nią błyszczące elementy aż po nieoczywiste wypukłości. Potraktuj to jako mały trening uważności.>

Dotknij

Weź opakowanie w dłoń i na chwilę zamknij oczy. Wodząc po nim palcami poczuj pod opuszkami jego zmieniającą się fakturę. Dostrzeż wyraźne granice między atłasową strukturą pudełka, a gładką powierzchnią napisów. Kiedy dojdziesz do wypukłych elementów poświęć im chwilę. Z wciąż zamkniętymi oczami postaraj się wyczuć wszystkie krawędzie i wyżłobienia. Postaraj się odtworzyć wygląd całości bazując jedynie na doznaniach dotykowych.

Otwórz

Otwórz oczy i przenieś wzrok na górę pudełka. Znajdziesz tam mały pasek, który chroni dla Ciebie całą zawartość. Przerwij go i powoli unieś wieczko. Celebruj ten moment. Niech to będzie wyjątkowy prezent, który wręczasz sobie samej. Wsłuchaj się w szelest otwieranego pudełka i cichy szum towarzyszący wysuwaniu się kosmetyku. Możesz też poświęcić chwilę na zabawę w szukanie punktów wspólnych w ich wyglądzie.

Powąchaj

Otwórz kosmetyk, zamknij oczy i powąchaj go. Pozwól, by jego zmysłowy aromat, niczym w ulubionych perfumach, stopniowo się rozwijał. Tym, co poczujesz jako pierwsze będzie nuta głowy. Po jakimś czasie zastąpią ją kolejno nuty serca i bazy. Każda z nich jest inna, jednak razem tworzą niezwykle harmonijne połączenie. Sprawdź, czy uda Ci się odgadnąć, co składa się na zapach każdej z nich. Pamiętaj jednak, że cały potencjał aromatu uwolni się dopiero na Twojej skórze.

Nałóż

Powoli nałóż produkt. Poczuj jego konsystencję, temperaturę oraz fakturę i zobacz, jak reaguje na niego niego Twoja skóra. Obserwuj, jak z każdym kolejnym ruchem Twoich dłoni kosmetyk otula ciało odżywiając je, chroniąc i pielęgnując. Poczuj, jak każdy ze składników wnika w skórę ofiarowując jej to, co w nim najlepsze. Nie zastanawiaj się, czy wszystko robisz idealnie. Tutaj nie musisz podążać według z góry narzuconych wytycznych. Jeśli masz ochotę, to nakładanie kosmetyku możesz połączyć z delikatnym masażem.

Poczuj Phlov

Na koniec pozwól sobie na chwilę oddechu i relaksu. Czasami wystarczy nawet minuta – 60 niespiesznych sekund tylko dla Ciebie. Usiądź wygodnie i daj sobie czas, by być tu i teraz. Na chwilę zapomnij o obowiązkach i problemach. Zanurz się w tym wszystkim, czego przed chwilą doświadczyłaś. Pozwól myślom płynąć swobodnie. Nie oceniaj ich i nie zatrzymuj. Po prostu złap swój moment i poddaj się mu. Czujesz? To właśnie Phlov.

Udostępnij

Dodaj komentarz

Musisz być zarejestrowany