6 tipów które zapewnią idealny wygląd makijażu.

6 tipów które zapewnią idealny wygląd makijażu.

Opublikowany : - Kategorie : Aktualności

Jaki jest sekret pięknego i trwałego make-upu? Zdrowa i odpowiednio odżywiona cera. Im lepiej będzie ona zaopiekowana, tym naturalniej będzie wyglądać na niej makijaż. Dziś zdradzimy Ci, jak osiągnąć ten efekt z kosmetykami PHLOV!

Najczęstsze problemy podczas nakładania makijażu 

Nawet najlepszy make-up nie zastąpi prawidłowej pielęgnacji cery. Jeśli zaniedbasz  ten obszar to możesz mieć pewność, że nawet najwyższej jakości produkty do makijażu nie zdołają przykryć problemów, z którymi zmaga się skóra. Do najczęstszych z nich należą:

  • nierównomiernie rozprowadzony makijaż i plamy spowodowane miejscowym przesuszeniem skóry,
  • uwidocznienie się suchych skórek (w szczególności w okolicy nosa, na policzkach, a czasem na skroniach)
  • rolowanie się podkładu,
  • niska trwałość makijażu, mimo wysokiej jakości użytych produktów
  • nadmierne świecenie się skóry.

Sposoby na udany make-up

Na szczęście z większością z tych problemów można sobie szybko i skutecznie poradzić z pomocą kosmetyków PHLOV. Podpowiadamy, jak to zrobić!

Problem: Suche skórki uwidaczniające się po wykonanym makijażu.

Rozwiązanie: Raz na 7-14 dni zastosuj 10-minutową terapię złuszczającą SKIN-EXPOSED, a następnie nałóż maskę PUMP UP THE BEAUTY! Bezpośrednio pod makijaż zastosuj Ultra-nawilżający krem adaptogenny SMART SPLASH.

Uwaga! Jeśli masz w planach wielkie wyjście i zależy Ci, by skóra wyglądała rewelacyjnie, a makijaż był trwały, to peeling oraz regenerację zastosuj dzień wcześniej. Bardzo istotne jest także, by już miesiąc przed ważnym wydarzeniem wprowadzić produkty nawilżające i regenerujące do codziennej pielęgnacji. 

Problem: Nierównomierny koloryt skóry wynikający z miejscowego przesuszenia naskórka.

Rozwiązanie: Zastosuj maskę PUMP UP THE BEAUTY! na min. 20 minut przed wykonaniem makijażu. Następnie zmyj ją i nałóż krem SMART SPLASH lub DIAMOND LOOK. Jeżeli przy okazji zmagasz się z zaczerwienieniem skóry, to między maską a kremem zaaplikuj Liposomalny booster odmładzający MOOD’FLUENCER.

Problem: Zbyt mocno świecąca się skóra.

Rozwiązanie: Zadbaj o odpowiednie nawilżenie i regenerację skóry na co dzień – zwłaszcza podczas wieczornej pielęgnacji. Pod sam makijaż nałóż ultralekki produkt, np. booster MOOD’FLUENCER.

Problem: Rolowanie się podkładu pod palcami.

Rozwiązanie: Zastosuj lekkie produkty pielęgnacyjne, które nawilżają skórę, ale nie zostawiają na niej tłustego filmu. Tutaj świetnie sprawdzą się kremy DIAMOND LOOK i SMART SPLASH lub booster MOOD’FLUENCER.

Problem: Słabe krycie podkładów mineralnych.

Rozwiązanie: Nakładaj makijaż bezpośrednio po wykonanej pielęgnacji. W tym celu najpierw wmasuj ulubiony krem/serum, jednak nie czekaj, aż mocno się wchłonie. Sypki puder mineralny będzie miał lepszą przyczepność do lekko wilgotnej od pielęgnacji skóry. Na koniec zawsze utrwal makijaż, np. przy pomocy Rozświetlającej mgiełki do twarzy i ciała CRYSTAL MAGIC lub Witalizującej mgiełki tonizującej MINERAL SHOT.

Problem: Słaba trwałość makijażu.

Rozwiązanie: Wylej odpowiednią porcję podkładu na dłoń i zmieszaj go z 1-2 kroplami olejku VERY SUPERBERRY lub FLOWER YOURSELF. Dzięki temu uzyskasz naturalny efekt glow, dostarczysz skórze nawilżenia i zabezpieczysz ją przed nadmierną utratą wody. To rozwiązanie idealne dla posiadaczek cery suchej i odwodnionej.  

Jeśli lubisz bardziej matowy efekt – utrwal cały makijaż, spryskując skórę mgiełką MINERAL SHOT.

Jeśli zależy Ci na efekcie rozświetlonej skóry – użyj mgiełki CRYSTAL MAGIC.

Odpowiednia pielęgnacja – piękny wygląd skóry

Mamy nadzieję, że nasza instrukcja pozwoli Ci cieszyć się pięknym i trwałym makijażem, gdy tylko będziesz miała na niego ochotę. Pamiętaj przy tym, że powinien on przede wszystkim podkreślać Twoje atuty, a nie jedynie ukrywać drobne niedoskonałości. Dlatego dbaj o odpowiednią pielęgnację skóry na co dzień i dopilnuj, by miała odżywienie i ochronę, na jakie zasługuje. Jesteśmy przekonani, że odwdzięczy Ci się zdrowiem i pięknym wyglądem zarówno w makijażu, jak i… bez niego! 

Udostępnij

Add a comment

 (with http://)