Ekotyki - Targi Kosmetyków Naturalnych

Ekotyki - Targi Kosmetyków Naturalnych

Opublikowany : - Kategorie : Aktualności

Piękno i natura, czyli PHLOV na marcowych EKOTYKACH

Godziny cudownych rozmów, ogromna porcja energii do działania i setki fantastycznych odwiedzających – tak w skrócie można podsumować udział PHLOV na marcowych EKOTYKACH w Krakowie, czyli Targach Kosmetyków Naturalnych. Było to pierwsze tego typu wydarzenie, na którym pojawiliśmy się z naszymi produktami i możemy śmiało powiedzieć, że z pewnością nie ostatnie!

Święto kosmetycznych innowacji

Wybór akurat tych targów nie był przypadkowy. EKOTYKI przyciągają entuzjastki naturalnej i wegańskiej pielęgnacji, które śledzą najnowsze trendy i dysponują naprawdę sporą kosmetyczną wiedzą. Tym bardziej cieszy nas fakt, że produkty PHLOV znalazły uznanie u tak wyedukowanych klientek! Śmiało bowiem możemy stwierdzić, że nasze stoisko cieszyło się naprawdę sporym powodzeniem!

Nic dziwnego, w końcu to właśnie tutaj można było uzyskać pielęgnacyjne informacje z pierwszej ręki, czyli od naszego niezawodnego technologa kosmetycznego. To były szalenie interesujące i inspirujące rozmowy. Każdy z odwiedzających miał szansę, by wypróbować PHLOV na własnej skórze i wypytać o wszystko, co dotyczy naszej marki – począwszy od składników, przez działanie aż po metody produkcji. Kosmetyczne hity od PHLOV

Podczas targów największym powodzeniem cieszył się Żel do mycia twarzy z technologią mikropiany CLEAN'EM ALL. Razem z Mikrozłuszczającą esencją nocną OVERNIGHT BEAUTY TRICK został wykupiony już pierwszego dnia! To była zdecydowanie najbardziej pożądana para naszego stoiska ;) Zapewniamy, że szczęśliwcy, którym udało się ją zdobyć, będą mogli liczyć na piękną, promienną i pełną blasku cerę!

Nowości od PHLOV już wkrótce!

Marcowe EKOTYKI były intensywnym, ale jednocześnie szalenie inspirującym czasem. Wróciliśmy z nich z głowami pełnymi nowych pomysłów i solidnym zastrzykiem energii do działania. Obiecujemy, że efekty zobaczycie już wkrótce! A my tymczasem wracamy do pracy, by tworzyć dla Was kolejne fantastyczne produkty. Jakie? To (jeszcze) nasza tajemnica ;)

Udostępnij

Dodaj komentarz

Musisz być zarejestrowany