StrioverTM poznaj nasz sekretny składnik

StrioverTM poznaj nasz sekretny składnik

Opublikowany : - Kategorie : Nowości od Phlov

Naturalny i skuteczny sposób na rozstępy – poznaj STRIOVER™!

Składnik aktywny inspirowany kuracją z wykorzystaniem osocza bogatopłytkowego? To możliwe! Poznaj Striover™ – prawdziwy kosmetyczny hit, który już po 28 dniach stosowania skutecznie redukuje widoczność rozstępów!

Skuteczność pochodząca z natury

Działanie unikalnego fitokompleksu STRIOVER™ jest potwierdzone badaniami In Vitro
i In Vivo. Swoją niesamowitą skuteczność zawdzięcza dwóm roślinom, które w tradycyjnej medycynie chińskiej stosowane są do zwiększenia Qi, czyli energii życiowej.

    Traganek błoniasty roślinny adaptogen, który chroni skórę przed działaniem niesprzyjających czynników zewnętrznych i wykazuje działanie przeciwzapalne. Obecność saponin (roślinnych pochodnych cukrów) i polisacharydów wspomaga także proces naprawy struktur skóry, które ulegają zniszczeniu w procesie powstawania rozstępów.

    Dzwonkowiec kosmaty wzmacnia siły obronne organizmu i jego wytrzymałość, działa przeciwstarzeniowo i eliminuje wolne rodniki. Jest ziołem bogatym
w polisacharydy i saponiny, które mają korzystny wpływ na skórę z rozstępami.

Naturalne zmniejszanie rozstępów

phlov

Sekret skuteczności kuracji osoczem bogatopłytkowym (PRP) tkwi w tak zwanych autologicznych czynnikach wzrostu, które efektywnie stymulują do pracy komórki skóry. Chodzi tutaj między innymi o fibroblasty, które są odpowiedzialne za produkcję kolagenu i elastyny – substancji kluczowych dla jej prawidłowej struktury. Striover™ mobilizuje je do pracy na podobnej zasadzie, co PRP. Dzięki temu skutecznie radzi sobie z rozstępami, niezależnie od źródła ich pochodzenia – zarówno z białymi (tymi najbardziej uciążliwymi i często permanentnymi), jak i czerwonymi. Nasz innowacyjny fitokompleks zmniejsza ich obwód, widoczność i chropowatość. A to wszystko po zaledwie 28 dniach stosowania! Efekt? Bardziej jędrna i elastyczna skóra oraz widoczne zmniejszenie widoczności rozstępów.

To wszystko sprawia, że STRIOVER™ jest niezastąpionym sojusznikiem tych, których skóra jest podatna na powstawanie rozstępów – osób z tendencją do wahań wagi, aktywnych, młodzieży w okresie intensywnego wzrostu, kobiet w ciąży i po porodzie.

Jak działa STRIOVER™?

Głównym celem STRIOVER™ jest redukcja rozstępów i „rozbudzenie” komórek skóry
– fibroblastów (odpowiedzialnych za tworzenie m.in. kolagenu, elastyny i kwasu hialuronowego), do tego, by produkowały naturalne czynniki wzrostu poprawiające jej kondycję. Ale to nie wszystko, bo dodatkowo składnik ten:

    powoduje znaczny wzrost syntezy kolagenu typu I (o 378%) i III (o 240%), którego ilość drastycznie spada w miejscach występowania rozstępów,

    zwiększa w rozstępach poziom czynników wzrostu, zwanych aktywatorami fibroblastów (TGFβ – o 34% i FGFb – o 28%), dzięki czemu skutecznie reaktywuje te komórki skóry do wznowienia produkcji kolagenu, elastyny i kwasu hialuronowego.

    o 81% obniża poziom enzymu niszczącego kolagen MMP1,

    o 22% zwiększa grubość naskórka, który w miejscu rozstępów jest cieńszy,

    poprawia strukturę skóry, dzięki zwiększaniu gęstości komórek w naskórku i skórze właściwej.

Pokażemy Ci jak to wygląda na zdjęciach! Porównaj gęstość skóry z rozstępami (po lewej)
i to, jak przedstawia się ona po działaniu STRIOVER™ (po prawej).

phlov

STRIOVER™ regeneruje i remodeluje skórę z rozstępami. 

Jak dokładnie STRIOVER™ działa na Twoją skórę?

    redukuje obwód rozstępów i ich chropowatość,

    zwiększa elastyczność i jędrność skóry,

    zmniejsza intensywność zaczerwienienia rozstępu,

    wpływa na mikrorzeźbę skóry z rozstępami – stają się one mniej widoczne i bardziej jednorodne.

Zredukuj rozstępy i ujędrnij skórę z PHLOV

STRIOVER™ z racji swoich niesamowitych właściwości znalazł się w składzie nowej serii produktów do pielęgnacji skóry z rozstępami od PHLOV:

Udostępnij

Dodaj komentarz

Musisz być zarejestrowany