Konturowanie słońcem, czyli jak podkreślić swoje atuty

Konturowanie słońcem, czyli jak podkreślić swoje atuty

Opublikowany : - Kategorie : Aktualności , Letnia pielęgnacja ciała

Konturowanie to fantastyczny sposób na podkreślenie wybranych części ciała i optyczne wysmuklenie sylwetki. Zwłaszcza, gdy naszą „bazą” jest pięknie opalona skóra. Sekret tkwi w odpowiednim doborze produktów ich właściwej aplikacji. Kosmetyki rozświetlające pomogą uwypuklić nasze atuty, z kolei te o właściwościach brązujących – ukryć niedoskonałości. Brzmi skomplikowanie? Nic bardziej mylnego! Podpowiadamy, jak z pomocą Rozświetlającego olejku z efektem glow SUNNY PEARL i Brązującego olejku z efektem glow CHOCO GOLD wydobyć naturalne piękno.

Krok pierwszy – naturalnie brązowe ciało

Konturowanie warto zacząć od równomiernego nałożenia CHOCO GOLD na całe ciało. Jego natychmiastowo brązujące działanie sprawi, że już po kilku sekundach będzie ono wyglądać na delikatnie muśnięte słońcem. Olśniewającego efektu dopełnią tysiące mieniących się złotych drobinek. Należy pamiętać przy tym, by na okolice kolan, łokci i kostek zaaplikować mniejszą ilość produktu, a jego nadmiar usunąć papierowym ręcznikiem. Po aplikacji warto odczekać, aż olejek całkowicie się wchłonie.

Wyszczuplanie rąk i nóg

Wrażenie dłuższych i szczuplejszych nóg zapewni nam aplikacja kolejnej warstwy CHOCO GOLD po wewnętrznej stronie ud, a SUNNY PEARL wzdłuż kości piszczelowej. By dopełnić efektu wysmuklenia, warto nałożyć olejek rozświetlający także po bokach łydek i pod kolanami.

W optycznym wysmukleniu ramion pomoże nałożenie olejku CHOCO GOLDna całą wewnętrzną część rąk (od dłoni aż po pachy), a SUNNY PEARL po ich zewnętrznej stronie (ze szczególnym uwzględnieniem okolic tricepsa).

Rozświetlenie ramion

Dodatkowa aplikacja SUNNY PEARL na szczyty ramion nada im uwodzicielskiego blasku. Jeżeli mamy wątpliwość, gdzie dokładnie nałożyć kosmetyk, warto wybrać miejsce, na które naturalnie pada światło słoneczne.

Podkreślenie dekoltu

By podkreślić obojczyki, należy nałożyć CHOCO GOLD pod i nad ich linią, a olejek SUNNY PEARL na ich szczyty. Dla uzyskania lepszego efektu, warto delikatnie zatrzeć palcem granicę między miejscem aplikacji produktów.

Uwydatnienie biustu

To rozwiązanie świetnie sprawdzi się przy mocniej wyciętych z przodu sukienkach i zapewni w pełni naturalny efekt push-up. Przy pomocy CHOCO GOLD narysuj pionową linię między piersiami i po łuku nad każdą z nich. Następnie poniżej tych łuków nałóż olejek SUNNY PEARL i delikatnie rozetrzyj oba produkty na skórze.

Wszystkie produkty PHLOV dostępne są na www.phlov.com

Produkty powiązane

Udostępnij

Dodaj komentarz

Musisz być zarejestrowany