Kosmetyczny kalendarz adwentowy kiedy zacząć

Kosmetyczny kalendarz adwentowy - od kiedy zacząć go prowadzić?

Kosmetyczny kalendarz adwentowy to sposób na uprzyjemnienie sobie oczekiwania na święta Bożego Narodzenia. Przez 24 dni codziennie czeka na Ciebie nowa niespodzianka z bogatego repertuaru kosmetyków Phlov. Podaruj sobie lub bliskiej Ci osobie piękny prezent  oraz chwile radości i ekscytacji podczas odkrywania kolejnych okienek.

Czym jest kosmetyczny kalendarz adwentowy?

Tradycja kalendarza adwentowego sięga XIX wieku. Jego celem jest wzmacnianie radości w oczekiwaniu na Boże Narodzenie. Kalendarze adwentowe przybierają różne formy. Tradycyjnie zawierają czekoladki lub inne słodycze i są dedykowane dzieciom. Korzystanie z kalendarza adwentowego polega na odkrywaniu każdego dnia jednej z 24 szufladek, pudełeczek, przegródek lub okienek w zależności od tego, jak został zaprojektowany.

Coraz częściej można spotkać się z kalendarzami adwentowymi dla dorosłych, które zawierają np. kosmetyki. To doskonała alternatywa dla kalorycznych słodkości i świetny pomysł na prezent dla wyjątkowej kobiety: żony, mamy, siostry czy przyjaciółki.

Kalendarz adwentowy Anny Lewandowskiej Phlov

Kalendarz Adwentowy

Kosmetyczny Kalendarz Adwentowy Phlov

Kalendarz adwentowy z kosmetykami - miła niespodzianka na każdy dzień

Kalendarz adwentowy od Phlov dedykowany jest miłośniczkom kosmetyków do twarzy, ciała i włosów. Znajdziesz w nim produkty do pielęgnacji oraz akcesoria. Kalendarz wypełniony jest naszymi bestsellerami, dzięki którym będziesz odmierzać czas do świąt z ogromną przyjemnością. Największą niespodzianką są dwie szufladki, które zawierają produkty limitowane niedostępne nigdzie indziej.

Kalendarz adwentowy z kosmetykami Phlov

Kalendarz Adwentowy

Kosmetyczny Kalendarz Adwentowy Phlov

Ze względu na wielkość i formę kalendarza w szufladkach znajdują się mniejsze niż standardowe wersje kosmetyków – drobiazgi idealne do przetestowania albo zabrania w podróż. Czas adwentu to dobry moment na wypróbowanie kosmetyków od Phlov i znalezienie swoich ulubieńców. Po niespełna czterech tygodniach możesz sprawić sobie kolejny prezent, kupując już sprawdzone produkty w pełnowymiarowej wersji.

Spraw sobie lub bliskiej Ci osobie kalendarz adwentowy z kosmetykami, postaw go na honorowym miejscu i odliczaj kolejne dni do 24 grudnia, odkrywając codziennie nową przyjemność do pielęgnacji twarzy, włosów lub ciała. Niepowtarzalny design, piękny bordowy kolor i świąteczne motywy kalendarza sprawiają, że świetnie wpasuje się w gwiazdkowe dekoracje.

Od kiedy zacząć prowadzić kalendarz adwentowy?

Grudzień to magiczny czas przygotowań do świąt Bożego Narodzenia. W tym czasie staramy się otaczać się przedmiotami, które wprowadzą nas w świąteczny nastrój. W domu pojawiają się gwiazdkowe dekoracje: choinka, świerkowy wieniec, bombki, dziadki do orzechów, szopki. W ten przedświąteczny klimat doskonale wpisują się również kalendarze adwentowe z czekoladkami czy właśnie z kosmetykami.

Jeśli chcesz w szczególny sposób umilić sobie okres oczekiwania na pierwszą gwiazdkę, pomoże Ci w tym przygotowany przez Phlov kosmetyczny kalendarz adwentowy. Od kiedy zacząć jego prowadzenie? Kalendarz adwentowy składa się z 24 przegródek – każda na jeden dzień adwentu. Znajdziesz w nich wyjątkowe kosmetyki i akcesoria. Każdego kolejnego dnia możesz odkryć inną niespodziankę. Prowadzenie kalendarza adwentowego rozpoczyna się 1 grudnia (wtedy właśnie zaczyna się adwent), a kończy się 24 grudnia w Wigilię. Aby rozpocząć odliczanie od pierwszego dnia grudnia, Twój kalendarz adwentowy powinien być gotowy już pod koniec listopada, ale można też potraktować go jako prezent na Mikołajki. Im szybciej tym lepiej, dlatego zamów go już dziś!

Add a comment

 (with http://)