phlov

Międzynarodowy Dzień Urody 2022 - poznaj nasze sekrety!

9 września obchodzimy Międzynarodowy Dzień Urody. Dla nas to coś więcej, niż wygląd - to także naturalnie piękna, zadbana skóra i ciało, o które dbamy każdego dnia. Jak? Sprawdź!

Kiedy myślimy o urodzie, być może w pierwszej kolejności przychodzą nam do głowy obrazki z okładek magazynów dla kobiet - idealny makijaż, fryzura, sylwetka. Ale to nie dla każdego jest perfekcyjna definicja! “Uroda” zawiera w sobie także komponent dużo bardziej zwyczajny - zadbanej, wypielęgnowanej cery, która nie potrzebuje codziennie trików makijażowych. Sprawdź nasze sztuczki na to, jak czuć się piękną w swojej skórze każdego dnia!

Match Your Flow - pielęgnacja taka, jak Ty

Nieodmiennie stoimy na stanowisku, że idealna pielęgnacja to taka, której potrzebuje Twoja skóra. Zdecyduj, co jest dla niej najważniejsze - nawilżanie? Może złuszczanie? A może odżywienie? Chcesz walczyć z oznakami starzenia, czy zapewnić jej oczyszczenie i odświeżenie?

Nie ma dwóch identycznych cer - dlatego Twoja pielęgnacja nie musi być taka, jak kogoś innego. W znanych zasadach, jak ją przeprowadzać, jest sporo dowolności: część kroków możesz pominąć, część stosować tylko od czasu do czasu, możesz dodać swoje. Także to, czym wykonujesz pielęgnację, zależy tylko od Ciebie!

We Phlov wyznajemy zasadę, że pielęgnacja to Ty. Będzie się różnić w zależności od pory roku, hormonów, od Twojego nastroju, potrzeb i wymagań.

Multitasking - idź swoją własną drogą

Kolejny punkt, który uważamy za wyjątkowo ważny w idealnej pielęgnacji, to kondensowanie działań - czemu jeden kosmetyk miałby robić tylko jedną rzecz? Stawiamy więc na wielozadaniowość naszych produktów, żeby zapewnić Ci maksimum działania.

Kluczem do prawidłowego funkcjonowania skóry jest jej nawilżenie. Bez właściwego poziomu wody zaczniemy dostrzegać spadek elastyczności i jędrności, stracimy naturalny blask, a koloryt skóry stanie się szary i nieciekawy. Dlaczego zatem nasze kosmetyki nie miałyby dbać o dostarczenie i utrzymanie nawilżenia w skórze na każdym etapie pielęgnacji?

Pamiętajmy też, że problemy rzadko występują pojedynczo - i to właśnie dlatego o skórę trzeba dbać szeroko. Jednoczesne wsparcie w walce z trądzikiem, kontrola wydzielania sebum i delikatne złuszczenie martwego naskórka w jednym może dać o wiele lepszy rezultat, niż używanie trzech osobnych produktów do tych samych celów!

phlov

A jeśli Twoja skóra ma inne potrzeby nie tylko w zależności od czynników zewnętrznych i wewnętrznych, ale też od tego, gdzie jest? Posiadaczki cery mieszanej znają ten dylemat - czy lepiej jest regulować sebum w strefie T, ryzykując przesuszenie policzków, czy nawilżać i natłuszczać policzki, mając z tyłu głowy to, że możemy się świecić gdzie indziej?

Tu objawia się kolejne znaczenie wielozadaniowości, multitaskingu, na który stawiamy przy tworzeniu naszych receptur. Może on bowiem oznaczać także podział pielęgnacji w zależności od strefy skóry. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby odpowiednio dobrane kosmetyki stosować partiami - jedne na czoło, inne na policzki, a jeszcze inne na nos i szyję. Mix&Match - to nasza dewiza!

Pielęgnacja Skintimate - co to znaczy?

Dbanie o urodę to przede wszystkim skuteczne, bezpieczne i odpowiednio dobrane kosmetyki - to prawda. Ale teraz zatoczymy pełne koło i wrócimy raz jeszcze do kwestii przyjemności, którą powinniśmy czerpać z pielęgnacji.

Doskonale wiemy, że choćby krem był najnowocześniejszy i najskuteczniejszy, to trudna aplikacja lub niewłaściwy zapach mogą sprawić, że więcej po niego nie sięgniemy. Dlatego dokładamy wszelkich starań, żeby nasze kosmetyki miały piękny, ale delikatny zapach oraz przyjemną konsystencję, odpowiednią do ich rodzaju!

Weźmy jako przykład All You Need Is Lash, nasze serum do rzęs. Jest gęstym olejkiem, niemal żelem - zbyt płynne mogłoby spływać do oka, a zbyt gęste byłoby trudne do rozprowadzenia. Diamond Look? To lekki, satynowy krem, który błyskawicznie się rozprowadza, ponieważ założyliśmy, że powinien się sprawdzić zarówno jako baza pod makijaż, jak i jako jego wykończenie.

Szampony pachną świeżo, cytrusowo, ziołowo, a perfumy słodko i zmysłowo. Odświeżająca mgiełka, oprócz dawania uczucia rześkości, pobudza też zmysły do działania swoim aromatem!

phlov

Przepis na urodę z Phlov

Jaki to przepis? Taki, jaki Tobie odpowiada najbardziej! Pielęgnacja z Phlov przebiega w Twoim rytmie i w dopasowaniu do Twoich potrzeb. W tegoroczny Dzień Urody właśnie tego życzymy Wam i sobie - urody, w takim rozumieniu, jakie odpowiada nam, a nie wyśrubowanym ideałom. Piękna, wewnętrznego i zewnętrznego, na naszych własnych warunkach. I możliwości oddawania się swojemu flow, pasjom i relaksowi - bo chwila przyjemności jest wiele warta!

Dodaj komentarz

Musisz być zarejestrowany