Noworoczne postanowienia

Noworoczne postanowienia

Opublikowany : - Kategorie : Aktualności

Noworoczne postanowienia z PHLOV

Chcesz zmienić coś w swoim życiu i zacząć realizować marzenia? Nowy rok, to doskonały moment, by na nowo odkryć siebie i to, co daje Ci radość na co dzień. Postanowienia noworoczne są świetnym narzędziem, które może Ci w tym pomóc. Nie wiesz, jak je określić? Przygotowaliśmy dla Ciebie kilka propozycji, które powinny Ci w tym pomóc. Mamy nadzieję, że dzięki nim nadchodzące miesiące będą dla Ciebie pełne radości, piękna i spokoju.

Jak określić postanowienia noworoczne?

Nawet najbardziej ambitne noworoczne postanowienia nic nie zmienią, jeśli nie będą zgodne z Twoimi potrzebami i pragnieniami. Dlatego zanim je określisz, to zastanów się, co jest dla Ciebie ważne i o co chciałabyś wzbogacić swoją codzienność. Nie daj sobie wmówić, że tylko niesamowicie ambitne cele mają wartość. Każde postanowienie, którego realizacja da Ci radość i uśmiech, jest wystarczająco dobre. Pamiętaj, że tak naprawdę to właśnie te drobne gesty i nawyki tworzą Twoją codzienność. Dlatego w tym roku gorąco namawiamy Cię, byś zaczęła od zadbania o siebie i swoje potrzeby. Przeczytaj nasze propozycje i zobacz, które z nich są najbliższe Twojemu sercu, a potem… zacznij je wcielać w życie

#1 Złapię swój moment

Przyjaciółka ma trudny czas w życiu, w pracy gonią Cię terminy – w natłoku codziennych obowiązków łatwo zapomnieć o... sobie. Doskonale to rozumiemy! Pamiętaj jednak, że ciągłe odsuwanie swoich potrzeb na dalszy plan ma swoją cenę. Jest nią najczęściej przemęczenie, stres i narastająca irytacja. Odbijają się one nie tylko na Twoim samopoczuciu, lecz także na stanie skóry i całego organizmu. Właśnie dlatego tak ważne jest, byś w swoim planie dnia przewidziała czas tylko dla siebie. Nie muszą to być długie godziny. Często wystarczy zaledwie kilkanaście minut, byś mogła zwolnić, zrelaksować się i odzyskać siły przed czekającymi Cię zadaniami. W tym celu po prostu znajdź spokojne miejsce i rób to, co lubisz najbardziej. Możesz na przykład sięgnąć po ulubioną maseczkę i cieszyć się nią w towarzystwie dobrej książki i pysznej kawy. To Ty ustalasz zasady! Jeśli czujesz, że masz problem, by wygospodarować moment dla siebie – wpisz go w swój plan dnia! Potraktuj ten czas na równi z ważnym telefonem do klienta lub biznesowym lunchem. W końcu to spotkanie z najważniejszą osobą w Twoim życiu – Tobą.

#2 Odnajdę swoje flow

Nowy rok to świetny moment, by odkurzyć dawne pasje lub odnaleźć te zupełnie nowe. Uwierz nam, że naprawdę warto to zrobić! Przede wszystkim po to, by doświadczyć tego stanu pełnego zaangażowania w wykonywaną czynność, któremu towarzyszą radość, spokój i szczęście. Mało jest rzeczy, które mogą się z tym równać. No dobrze, ale jak odnaleźć to, dzięki czemu poczujesz flow? W pierwszej kolejności – wsłuchaj się w siebie i swoje potrzeby... Może zawsze marzyłaś o tym, by malować, ale jakoś nigdy nie miałaś na to czasu? Albo od lat chcesz zacząć trenować, tylko do tej pory brakowało Ci motywacji? Jeśli nic nie przychodzi Ci do głowy, to daj sobie czas. Zawsze możesz też poprosić o pomoc przyjaciół lub bliskich. Być może ktoś z nich czytał ostatnio o ciekawych zajęciach zumby lub sam jest pasjonatem ogrodnictwa? Każda podpowiedź jest w cenie! Odpowiedzi z pewnością w końcu do Ciebie przyjdą. Często w najmniej spodziewanym momencie. Dlatego nie stresuj się i pozwól sobie na eksperymenty. Szukaj, próbuj i baw się. Już samo to będzie fantastycznym i pouczającym doświadczeniem.

#3 Pozwolę sobie na potknięcia

Nie ma ludzi idealnych (i bardzo dobrze!). Każdemu z nas zdarzają się potknięcia i jest to zupełnie normalne! Ważne jest to, jak się do nich odnosimy. Każde niepowodzenie możemy bowiem traktować jako katastrofę lub… cenną lekcję. Chyba nie musimy mówić Ci, które podejście powoduje mniej stresu i napięcia ;) Dlatego w tym roku odpuść sobie perfekcjonizm i uwierz w to, że jesteś po prostu wystarczająco dobra. To naprawdę najpiękniejszy noworoczny prezent, jaki możesz sobie sprawić. Tak długo, jak zmierzasz do celu, tak długo jesteś na dobrej drodze do jego realizacji. Jeżeli przydarzy Ci się drobne potknięcie, to po prostu podnieś się i idź dalej. Bez biczowania się i obwiniania. Traktuj siebie tak, jak potraktowałabyś najlepszą przyjaciółkę w podobnej sytuacji. Jesteśmy przekonani, że robienie jej wymówek jest ostatnią rzeczą, która przyszłaby Ci do głowy. Pamiętaj, że jutro też jest dzień, a wraz z nim szansa na nowy początek! Dlatego głowa do góry. Masz wszystko, czego potrzebujesz, by sięgnąć po marzenia. Wykorzystaj to!

#4 Będę dla siebie dobra

To Ty jesteś osobą, z którą spędzasz każdą sekundę. Dlatego tak istotne jest, byś odpowiednio dbała o siebie i swoje ciało. W końcu mieszkasz w nim całe swoje życie! Mało tego. Odpowiednia pielęgnacja, która jest zgodna z potrzebami Twojej skóry, ma ogromny wpływ na to, jak wyglądasz i jak się czujesz! Niestety, w obecnych czasach ta naturalna tarcza ochronna Twojego organizmu nie ma łatwego życia. Smog, stres i zanieczyszczenia negatywnie wpływają na jej stan i możliwości obronne. To wszystko sprawia, że Twoja skóra potrzebuje wyjątkowej troski i ochrony. Kosmetyki PHLOV powstały z myślą o tym, by jej to zapewnić. Potraktuj każdą aplikację ulubionych kremu, maseczki lub toniku jako nieocenione wsparcie, które dajesz samej sobie. Zapewniamy, że Twoja skóra odwdzięczy Ci się blaskiem, pięknem i zdrowiem, a Ty sama poczujesz się bardziej zrelaksowana i… szczęśliwsza!

#5 Postawię na małe kroki

Metoda małych kroków sprawdza się w każdej sytuacji. Jeżeli planujesz więcej się ruszać, to nie musisz zaczynać od przebiegnięcia maratonu. Budowanie nawyku dbania o swoją formę możesz zacząć na przykład od regularnej aplikacji Balsamu wzmacniającego efekty treningu BURN, BURN NOW! od PHLOV. Taki codzienny rytuał pielęgnacyjny będzie świetnym wstępem do przyzwyczajania się do regularnego dbania o ciało, a dodatkowo pozwoli Ci pięknie wymodelować sylwetkę. To podejście możesz wykorzystać praktycznie w każdej dziedzinie swojego życia. W końcu nawet na najdłuższą i najbardziej ambitną podróż składa się mnóstwo małych kroków!

Nowy rok pełen PHLOV

Mamy nadzieję, że nasze propozycje noworocznych postanowień pomogą Ci pięknie rozpocząć ten rok. Oczywiście to tylko sugestie. To Ty sama najlepiej wiesz, czego potrzebujesz do pełniejszego i bardziej szczęśliwego życia. Głęboko wierzymy, że ten rok może należeć do Ciebie, jeśli tylko dasz mu szansę. Dlatego celebruj ważne dla siebie momenty, daj się ponieść flow i otaczaj ludźmi, dla których jesteś ważna. Gdy o to zadbasz, to gwarantujemy, że reszta spraw sama się ułoży. Powodzenia!

Udostępnij

Add a comment

 (with http://)