Nowości od PHLOV

Nowości od PHLOV

Opublikowany : - Kategorie : Nowości od Phlov

Nowa seria kosmetyków PHLOV – dla kogo powstała?

W powszechnej świadomości rozstępy są czymś, co dotyka przede wszystkim kobiet w ciąży. Prawda jest jednak taka, że mogą pojawić się na skórze każdego z nas, niezależnie od wieku, płci i trybu życia! Właśnie dlatego tak ważna jest odpowiednia pielęgnacja. Zapewnia ją nowa seria kosmetyków PHLOV, która skutecznie pielęgnuje skórę z rozstępami i pomaga zmniejszyć ich widoczność.

Rozstępy – u kogo mogą się pojawić?

Rozstępy są znakiem tego, że skóra, na pewnym etapie naszego życia, musiała wykonać na-prawdę ciężką pracę i dostosować się do nowych okoliczności. Pierwsze duże wyzwanie po-jawia się przed nią już w okresie dorastania, kiedy musi nadążyć za bardzo szybko rozwijają-cym się ciałem. Kiedy nie jest w stanie tego zrobić – powstają rozstępy. Badania pokazują, że występują one u blisko ¾ nastolatków i dotyczą zarówno dziewcząt jak i chłopców.

Rozstępy w dorosłym życiu

W dorosłym życiu te charakterystyczne białe linie nie są przypadłością dotyczącą jedynie przyszłych mam. Mogą one pojawić się na skórze tych, którzy intensywnie pracują nad zbudowaniem masy mięśniowej lub zmagają się ze znacznymi wahaniami wagi. Rozstępy mogą być widoczne na udach, biodrach, pośladkach, brzuchu, ramionach, klatce piersiowej, a na-wet… plecach! Na szczęście, przy odpowiedniej i przemyślanej pielęgnacji, możemy pomóc skórze przygotować się na czekające ją wyzwania lub zregenerować po tych, którym już stawiła czoła.

Jak pielęgnować skórę z rozstępami?

Odpowiednie nawilżenie, ujędrnienie i wspomaganie odbudowy jej struktur – oto klucz do pielęgnacji skóry z rozstępami, niezależnie od ich pochodzenia. We PHLOV wiemy o tym doskonale, dlatego stworzyliśmy linię produktów, które kompleksowo zadbają o jej potrzeby.

  • Intensywnie ujędrniające serum do biustu GET UP, GIRLS! wzmacnia i modeluje skórę piersi i obszar wokół nich. Dodatkowo pomaga przywrócić jej prawidłowe funkcjonowanie oraz zmniejsza widoczność rozstępów. Swoje działanie zawdzięcza supernowoczesnemu i dokładnie przebadanemu składnikowi STRIOVERTM. Ten niesamowity fitokompleks inspirowany jest nowoczesnym i skutecznym zabiegiem medycyny estetycznej, w którym wykorzystywane jest osocze bogatopłytkowe. Jego działanie uzupełnia ekstrakt z Kigelia Africana, który pobudza skórę do produkcji kolagenu i elastyny. A to wszystko w pakiecie ze wspaniałym, relaksującym zapachem i fantastycznym nawilżeniem, które pokochałyście w naszym kremie SMART SPLASH.
  • Intensywny balsam przeciw rozstępom TAKE CONTROL, BABE! to doskonałe wsparcie dla skóry narażonej na nadmierne rozciąganie. Dzięki składnikowi aktywnemu STRIOVERTM pomaga ograniczyć powstawanie rozstępów i zredukować te już istniejące. Ty przejmujesz nad nimi kontrolę! Oleje z kamelii, pestek winogron oraz masło shea wspomagają regenerację skóry, zapewniając jej dogłębne nawilżenie.
  • Olejek przeciw rozstępom z omega 3-6-9 GO! OMEGA GO! to idealne zwieńczenie pielęgnacji przeciw rozstępom. Połączenie niezwykle cennych dla skóry kwasów omega, doskonale znanych z suplementów diety, z zimnotłoczonym olejem z dzikiej róży działa w głębokich partiach skóry, wzmacniając jej strukturę i zwiększając odporność na rozciąganie. 

Z tym trio od PHLOV możecie mieć pewność, że Wasza skóra poradzi sobie nawet z największymi wyzwaniami, będzie nawilżona, gładka i po prostu zdrowa! Wszystkie nasze nowości czekają na Was na www.phlov.com!

Udostępnij

Add a comment

 (with http://)