Kamień rolowany po skórze twarzy działa jak masaż, poprawia mikrokrążenie i wspiera drenaż limfy. Zwiększa elastyczność skóry i koryguje owal twarzy.

Roller przesuwaj swobodnie i lekko po skórze. BEAUTY’n’ROLL nie powinien być zbyt mocno dociskany, aby nie wywołać powstawania drobnych siniaków. Masaż wykonuj codziennie, nie dłużej niż 10 minut, powtarzający każdy ruch kilkakrotnie.

Aby zmaksymalizować efekt trzymaj roller przed masażem minimum 15 minut w lodówce. Zimny kamień sprawia, że skóra nabiera zdrowego, równego kolorytu i zmniejsza się widoczność porów.

Przed wykonaniem masażu umyj dokładnie twarz i wyczyść roller

Do masażu najlepiej wykorzystać olejki, lekkie kremy lub maseczki. Idealnie sprawdzi się maseczka PUMP UP THE BEAUTY lub olejki: FLOWER YOURSELF i VERY SUPPERBERY.

Roller prowadź po twarzy delikatnymi ruchami od środka na zewnątrz, powtarzający każdy ruch kilkakrotnie.

Jak wykonać masaż?

  • SZYJA i DEKOLT – wykonuj długie, podłużne ruchy od obojczyków w górę
  • USTA - małym wałkiem wykonuj ruch okrężny okolicy ust zaczynając tuż pod dolną wargą
  • OWAL TWARZY – większy roller prowadź delikatnymi ruchami od środka twarzy na zewnątrz wykonując ruch od nosa, przez policzki – aż do skroni
  • OCZY – wykonuj okrężny ruch małym wałkiem od kącika oka po górnej powiece i z powrotem po skórze pod okiem
  • CZOŁO – roluj większym wałkiem od środka czoła i prowadź go naprzemiennie w lewo i w prawo. Zacznij od brwi i prowadź roller do linii włosów

Czyszczenie

Aby roller zachował swoje właściwości i dobrze nam służył, musi być odpowiednio używany i czyszczony. Nie należy płukać go gorącą wodą, ani też zanurzać w niej wałka. Ważne też, żeby nie czyścić go środkami chemicznymi. Wałek kwarcowy można delikatnie przetrzeć miękką, wilgotną ściereczką, a następnie wytrzeć do sucha.

Add a comment

 (with http://)