Cera naczynkowa

Cera naczynkowa

Opublikowany : - Kategorie : Aktualności , Naturalna pielęgnacja

Cera naczynkowa

Naczynka, czyli to, co spędza sen z powiek właścicielkom skóry naczynkowej, to tzw. teleangiektazje, czyli rozszerzone naczynia włosowate, które prześwitują przez naskórek. Taka cera wymaga szczególnej pielęgnacji, ponieważ jest bardzo delikatna, a co za tym idzie niezwykle wrażliwa. Dzieje się tak ze względu na fakt,że cera ta charakteryzuje się bardzo cienką grubością naskórka, która gwałtowniei nadmiernie reaguje na zmieniające się czynniki środowiskowe – promieniowanie UV, a także smog, mróz i wiatr.

Pianka oczyszczająca ABSOLUTE PURE(NESS) - oczyszczanie

Jak? Do oczyszczania i demakijażu rano i wieczorem. W przypadku demakijażu zalecamy dwukrotne umycie twarzy.

W przypadku cery naczynkowej oraz wrażliwej pianka jest idealną formą produktudo umycia twarzy zarówno rano, jak i wieczorem. Specyficzna forma pianki powoduje, że nie musimy tak mocno trzeć skóry twarzy podczas zmywania, co przy cerze płytko unaczynionej jest bardzo istotne. Pianka zawiera ekstrakt z różowego pomelo, który jest bogaty w hesperydynę - flawonoid, która poprawia wytrzymałość i napięcie ścian naczyń krwionośnych. Synbiotyki (prebiotyki i probiotyki) dbają o równowagę mikroflory bakteryjnej, która w przypadku cery naczynkowej stanowi dodatkową ochronę przed czynnikami zewnętrznymi.

Witalizująca mgiełka tonizująca MINERAL SHOT – tonizowanie poranne

Jak? Do stosowania w pielęgnacji porannej – przed kremem i boosteremMgiełka idealna do porannego odświeżenia i tonizacji skóry, ale także do wzbogacenia skóry w minerały oraz dawkę nawilżenia. Bioferment pięciu minerałów (cynku, magnezu, miedzi, żelaza i krzemu) uzupełnia niedobory skórne w te pierwiastki, ale najważniejszy jest krzem, który dodatkowo wpływa nauszczelnienie naczyń krwionośnych.

Mikrozłuszczająca esencja nocna OVERNIGHT BEAUTY TRICK – tonizowanie i mikrozłuszczanie nocne

Jak? Do stosowania w pielęgnacji nocnej – przed kremem i boosteremZawiera kompleks 10 substancji o działaniu złuszczającym, które przyspieszają i stymulują odnowę skóry, ale bez efektu drażniącego. Składniki zawarte w esencji przyspieszają odnowę komórek naskórka, dzięki czemu z czasem staje się ona bardziej wzmocniona i grubsza, a naczynka w newralgicznych miejscach mniej widoczne.

Liposomalny booster odmładzający MOOD’FLUENCER – etap serum

Jak? Do stosowania przed kremem, po etapie tonizacji – lekka wersja na dzieńBooster, który idealnie nadaje się do pielęgnacji skóry naczynkowej – dzięki zawartości fitoplanktonu, który wycisza zaczerwienienia i nadreaktywność skóryoraz harmonizuje skład mikrobiomu. Skóra będzie lepiej dostosowywać się do zmiennych warunków atmosferycznych, niezależnie od pory roku.

Odmładzające serum kwiatowe FLOWER YOURSELF oraz Koncentrat biorewitalizujący VERY SUPERBERRY

Jak? Do stosowania przed kremem, po etapie tonizacji – wersja pielęgnacji nocna

Wybór serum olejowego zależy od Twoich preferencji, ale najważniejsze przy cerze naczynkowej jest to, że obydwa produkty zawierają takie samo stężenie opatentowanej formy witaminy C o wysokim stopniu penetracji skóry, wysoko przyswajalnej i stabilnej. Witamina C jest jednym z najważniejszych składników w pielęgnacji cery naczynkowej – ma działanie uszczelniające i wzmacniające naczynka.

Ultranawilżający krem adaptogenny SMART SPLASH - kremowanie

Jak? Do stosowania po etapie serum zarówno rano, jak i wieczorem. Kompleks roślinnych adaptogenów w kremie zwiększa zdolności obronne skórynaczynkowej, która mocniej reaguje na niekorzystne czynniki t.j.: wolne rodniki, smog, szkodliwe światło monitorów. Ponadto cera naczynkowa ze względu na cienką warstwę naskórka potrzebuje silnego i wielopoziomowego nawilżenia, które zapewnia kompleks 3 rodzajów kwasów hialuronowych.

Peptydowy krem na okolice oczu EYE-DEAL LOOK – pielęgnacja okolic oczu

Jak? W pielęgnacji porannej i wieczornej jako ostatni etap pielęgnacjiCzęsto skupiając się na pielęgnacji największego problemu skórnego, zapominamy o dbaniu o delikatną okolicę oczu. Dlatego warto na stałe włączyć krem EYE-DEAL LOOK, który zawiera wygładzające biopeptydy z nasion Quinoa oraz energetyzujący kompleks roślinnej tauryny i karagenianu. Tym bardziej, że krem można nakładać zarówno pod oczy, jak i na powieki.

Pielęgnacja dodatkowa

10-minutowa terapia złuszczająca SKIN-EXPOSED

Jak? Do stosowania 2-3 razy w tygodniu, bez zbytniego pocierania, w pielęgnacji wieczornej, po oczyszczeniu twarzy pianką. Uzupełnia działanie mikrozłuszczające esencji OVERNIGHT BEAUTY TRICK. Organiczne kwasy AHA, m.in. cytrynowy, glikolowy, mlekowy, jabłkowy i winowy oraz naturalne kwasy AHA pochodzące z pulp żółtych owoców (żółtych mombin, bananów i mango) poprawiają koloryt skóry. Stymuluje ją do odnowy i zwiększenia gęstości i grubości. W przypadku cery naczynkowej nie masuj produktu na twarzy – jedynie go rozprowadź, a następnie zmyj. Nie aktywujdrobin znajdujących się w SKIN-EXPOSED. Wyjątkową cechą produktu przy jego wysokiej skuteczności jest niewywoływanie podrażnień.

Maska błyskawicznie upiększająca PUMP UP THE BEAUTY!

Jak? Po peelingu lub oczyszczeniu twarzy, przed dalszymi etapami pielęgnacji (esencją, tonikiem, kremem). Olejek kurkumowy otrzymywany w procesie ekstrakcji nadkrytycznym dwutlenkiem węgla, zawiera czystą kurkuminę, która efektywnie odżywia, regeneruje, poprawia koloryt i rozświetla skórę naczynkową. Kompleks ekstraktów z bakłażana oraz brokuła, wzbogacane nobiletyną (flawonoid ze skórki cytryny) intensyfikują naturalne procesy detoksykacji. Nobiletyna wpływa na uszczelnienie naczyń krwionośnych.

Udostępnij

Add a comment

 (with http://)