Wiosenne przebudzenie!

Wiosenne przebudzenie!

Opublikowany : - Kategorie : Aktualności

Żyj w zgodzie z naturą

Wiosna i towarzysząca jej moc to doskonały moment, by zrobić porządki w codziennych nawykach - zwłaszcza tych dotyczących snu i aktywności fizycznej. Warto wykorzystać coraz dłuższe dni, by wyregulować swój cykl dobowy i zacząć dokładniej wsłuchiwać się w swój organizm. Podstawą jest tutaj oczywiście odpowiednia ilość snu i jego wysoka jakość. Nie bez znaczenia jest także pora, o której kładziesz się do łóżka. Badania pokazują, że warto robić to w okolicach godziny 22:00. Gwarantujemy Ci, że takie drobne zmiany będą mieć fantastyczny wpływ na jakość Twojej codzienności. 

A jeśli wciąż nie jesteś przekonana, czy teraz jest dobry moment na zmianę nawyków, to koniecznie posłuchaj, co na ten temat mają do powiedzenia niesamowici klienci z naszej społeczności pełnej PHLOV! 

Zapytaliśmy Was na Facebooku i Instagramie, jakie są Wasze sposoby na wiosenne przebudzenie, a to odpowiedzi:

@tosiebiega

Ja czuję wiosenne przebudzenie poprzez moc NATURY! Kiedy wstaję rano jest widno, słyszę śpiew ptaków za oknem, a na drzewie pojawiają się pierwsze pąki. To sprawia, że staram się na chwilkę zatrzymać i delektować chwilą. W podziwianiu piękna wokół towarzyszy mi moja rodzina. Ukochany Mąż i malutka córeczka, która zauważa każdą wiosenną zmianę przyrody podczas spacerów. To właśnie oni i przyroda są powodem dla którego chce dbać o siebie i o moje otoczenie. 

@moni_szewska

Słońce, słońce i jeszcze raz kwiaty! Budząca się do życia natura, śpiew ptaków, delikatny wietrzyk, spacery po lesie! Pielęgnacja również - oparta na solidnej dawce nawilżenia i rozświetlenia.

@John Wolski

Codziennie szklanka świeżo wyciskanego soku o poranku, spacerek, porcja warzyw lub owoców i oczekiwanie na słoneczko, które dodaje mi energii i wigoru na resztę dnia.

@BosKa Ja

U mnie zakwas z buraków i sok z pokrzywy, którą uzbierałam w tamtym roku. Poza tym dłuuugie spacery i codziennie chwila z jogą i nauka języka włoskiego po takim zestawie czuję się naprawdę dobrze.

Poczuj wiosenny power!

Pełna energii wiosna sprzyja także powrotowi do ulubionych aktywności. Nieważne, czy jesteś fanką szaleństw na macie, biegania czy nordic walking. Zdrowa dawka ruchu jest świetnym pomysłem w każdym wydaniu. Żeby pomóc Ci jeszcze skuteczniej przygotować ciało na czekające je wyzwania, mamy coś na rozruszanie i pobudzenie mięśni nóg, czyli… Body Wrapping!

Przepis na Body Wrapping z PHLOV:

KROK #1 Przed zabiegiem wykonaj peeling ciała z użyciem SCRUB ME UP.

KROK #2 Przygotuj mieszankę do Body Wrappingu.

Składniki:
3 łyżki Burn, Burn Now

1 łyżka oleju kokosowego (powinien być miękki i łatwo się rozsmarowywać)

1 łyżka fusów z kawy

1 łyżka miodu

Sposób wykonania:

  1. Wszystkie składniki wymieszaj w miseczce aż do uzyskania jednolitej masy.

  2. Nałóż mieszankę na uda i pośladki.

  3. Następnie owiń te miejsca folią spożywczą.

  4. Pamiętaj, by nie owijać ciała zbyt mocno! Masz czuć lekki ucisk, jednak równocześnie ma Ci być komfortowo.

  5. Owinięta folią połóż się pod koc na około 20-30 minut.

  6. Następnie odwiń folię i weź prysznic używając żelu ENERGY PUNCH.

  7. Osusz skórę i nałóż Yo-Yo DE-ACTIVATOR.

Ciesz się wiosną na własnych warunkach!

Mamy nadzieję, że nasze wskazówki pomogą Ci dostroić się do wiosny i pełnymi garściami czerpać z jej pięknej energii. Są one także świetnym sposobem na to, by wygospodarować czas dla siebie i poczuć swoje PHLOV. Nie zwlekaj więc dłużej i do dzieła! 

Udostępnij

Add a comment

 (with http://)