Phlov to marka innowacyjnych, wegańskich i naturalnych kosmetyków. Jej premiera w 2019 roku to rezultat współpracy Anny Lewandowskiej i Justyny Żukowskiej-Bodnar, która zaczęła się kilka lat wcześniej.

Anna Lewandowska chciała stworzyć wielozadaniowe produkty do pielęgnacji, dopasowujące się do potrzeb skóry i nieustannie zmieniającego się trybu życia. Zależało jej na tym, aby były one wegańskie, naturalne, a także skuteczne i dające przyjemność stosowania.

Justyna Żukowska-Bodnar to ekspert w dziedzinie nowoczesnych rozwiązań kosmetycznych i poszukiwaczka najlepszych składników aktywnych. Czuwa nad rozwojem portfolio produktowego marki od fazy koncepcyjnej aż do powstania gotowego produktu, spełniającego jej wysokie wymagania.

Dzięki połączeniu ich pasji i wiedzy mamy pewność, że żaden składnik nie znalazł się w kosmetykach Phlov przypadkiem. Każdy z nich spełnia jasno określoną, potwierdzoną badaniami, funkcję: niezależnie od tego, czy chodzi o skuteczność działania, czy zapewnienie przyjemnych odczuć podczas stosowania produktu.

#multitasking #unique #skintimate

Takie właśnie są produkty marki Phlov – dopasowują się do Ciebie, Twojej skóry i jej potrzeb. Tu i teraz.

Dbając o wnętrze, wiele uwagi poświęcamy też temu, w co opakowujemy kosmetyki Phlov. Wykorzystujemy do tego celu surowce pochodzące z recyklingu (rPET) oraz szkło. Ograniczyliśmy także ilość papieru potrzebną do ich produkcji i zrezygnowaliśmy z kartonowych opakowań tam, gdzie było to możliwe.

Żaden z naszych produktów nie był i nie będzie testowany na zwierzętach! Posiadamy certyfikat Cruelty Free & Vegan PETA.

Nie zamykaj się w sztywnych ramach – poznaj naturalne, wegańskie i innowacyjne kosmetyki Phlov i dopasuj swoją pielęgnację do siebie i Twoich potrzeb! Match Your Flow!