Phlov – kosmetyczna premiera roku 2019

Phlov to marka innowacyjnych, naturalnych i wegańskich kosmetyków stworzona przez trenerkę, motywatorkę, bizneswoman i wielokrotną mistrzynię świata, Europy i Polski w karate tradycyjnym - Annę Lewandowską. Jej komplementarne produkty wspierają kobiety i mężczyzn w dążeniu do lepszego, bo zdrowszego życia. Tak samo jest i tym razem. Phlov, jako pierwsza marka kosmetyczna w Polsce, zainspirowała się rewolucyjnym odkryciem z dziedziny psychodermatologii – połączenia BRAIN-SKIN.

Nowa marka Anny Lewandowskiej łączy w sobie miłość do natury, radość ze zdrowego dbania o swoje potrzeby i wiedzę ekspercką. Nazwa nawiązuje do stanu określanego w psychologii pozytywnej jako flow.

Phlov dba w wyjątkowy sposób o naszą urodę, wykorzystując wiedzę o istnieniu połączenia BRAIN-SKIN. Jest to kanał komunikacji między skórą a mózgiem, który działa w dwóch kierunkach. Niedawne odkrycia naukowe wzbogacają zagadnienie połączenia BRAIN-SKIN o wiedzę na temat istnienia receptorów węchu i smaku w skórze. To prawdziwy przełom w kosmetologii..

Marka Phlov powstała z myślą o kobietach, którym zależy na jakości i efektach. Dlatego wszystkie nasze kosmetyki są wielofunkcyjne. Nie tylko pielęgnują skórę, lecz także docierają do źródła problemów, by zapobiec im w przyszłości – wyjaśnia Anna Lewandowska, współzałożycielka marki Phlov.

Anna Lewandowska jest przekonana, że odpowiednie odżywianie skóry jest równie istotne, jak zdrowa dieta. Dlatego na etapie pracy nad produktem korzystała ze swojego doświadczenia w tym zakresie i wiedzy o superfoods, biofermentach, adaptogenach i wyciągach z roślin i owoców. Nad opracowaniem najskuteczniejszych formuł czuwała Justyna Żukowska-Bodnar – współzałożycielka Phlov z wieloletnim doświadczeniem w branży kosmetycznej.

W recepturach Phlov używamy zaawansowanych i opatentowanych surowców aktywnych w maksymalnie skutecznym stężeniu, otrzymywanych nowoczesnymi metodami. Nadzór nad całym procesem umożliwia nam własny dział R&D, zajmujący się badaniami i rozwojem. Jakość, skuteczność i bezpieczeństwo naszych kosmetyków są dla nas absolutnym priorytetem – mówi Justyna Żukowska-Bodnar, współzałożycielka marki Phlov.

Marka stawia na innowacyjność i podąża za światowymi trendami. Jej misją jest wspieranie kobiet w troszczeniu się o siebie. Produkty Phlov podzielono na linie: Active i Face Care. Składają się na nie: kremy do twarzy i okolic oczu, trójfazowy peeling do twarzy, mgiełka tonizująca, pianka oczyszczająca i żel do mycia twarzy, maska do twarzy, szyi i dekoltu, balsamy intensyfikujące efekty treningu, peeling botaniczny z różową glinką, funkcjonalne żele do mycia, olejowe eliksiry, odmładzający booster i esencja mikrozłuszczająca. Opakowania kosmetyków wykonano z materiałów nadających się do recyklingu: szkła, BIO-PET i trzciny cukrowej.

Preorder kosmetyków Phlov ruszy w dniu oficjalnej premiery – 7 października 2019 roku na www.phlov.com. Do regularnej sprzedaży w stacjonarnych perfumeriach Sephora w całej Polsce produkty trafią 29 października. Będą także dostępne na stronie marki www.phlov.com oraz na www.sephora.pl. Po więcej informacji zapraszamy na www.phlov.com.

Dane kontaktowe: media@phlov.com