O MARCE

Szukasz kosmetyków do niewymagającej i przede wszystkim skutecznej pielęgnacji? Zależy Ci na natychmiastowym działaniu i widocznych efektach?

Phlov MENCARE to pielęgnacja bazująca na prostych krokach i skutecznych produktach, które zadbają o Twój dobry wygląd, poczucie świeżości w ciągu dnia i zdrową, nawilżoną skórę.

Prowadzisz aktywny i intensywny tryb życia? Kosmetyki Phlov MENCARE dopasowują się do Ciebie i indywidualnych potrzeb Twojej skóry! Pobudzają do działania i dodają energii, sprawiając, że skóra staje się widocznie odświeżona i dogłębnie nawilżona. Wspierają jej funkcje i zapewniają ukojenie. Są odpowiednie do każdego rodzaju cery - podczas tworzenia linii zależało nam na tym, aby zapewnić uniwersalne i dobre jakościowo produkty, odpowiadające na potrzeby każdego mężczyzny. Dlaczego? Żebyś oddał swoją skórę w dobre ręce, a swój wolny czas poświęcił na rozwój, pasje i wartościowe relacje.

Pierwsza linia kosmetyków DARK OCEAN od Phlov MENCARE to starannie skomponowana linia produktów układających się w pełną rutynę pielęgnacyjną - znajdziesz tu wszystko czego potrzebujesz aby uzyskać zdrowy i młody wygląd swojej skóry.Unikalne receptury łączą w sobie zaawansowane biotechnologicznie składniki z naturalnymi ekstraktami o wysokim stężeniu dla zapewnienia maksymalnej skuteczności. Substancje aktywne skupiają się na działaniu nawilżającym, łagodzącym i odmładzającym, regulując wydzielanie sebum, zwężając pory i poprawiając syntezę kolagenu.