Pielęgnacja poranna

phlov

1. STEP 1. Oczyszczanie żelem-pianką do mycia twarzy

Zacznij poranek z dobrą energią i delikatnie odśwież swoją skórę przy użyciu FOAMING GEL WASH. Zmyjesz w ten sposób produkty, które pozostały na skórze po wieczornej pielęgnacji i wszelkie zanieczyszczenia, które zebrały się na niej podczas snu. Przygotujesz się też do dalszych kroków pielęgnacji.

2. STEP 2. Nawilżenie natychmiastowym serum łagodzącym

Twoja skóra po umyciu i osuszeniu potrzebuje solidnej porcji nawilżenia. Użyj do tego ENERGY BOOSTERA, który zapobiega uciecze wody ze skóry i świetnie sprawdzi się też po goleniu - działa łagodząco, redukuje zaczerwienienia i odbudowuje barierę ochronną.

3. STEP 3. Pielęgnacja okolic oczu - punktowe serum odmładzające

Pielęgnacja okolic oczu to podstawa wypoczętego wyglądu i świeżego spojrzenia. Niewielką ilość ANTI-AGE serum wklep w delikatną skórę oczu i na miejsca, które według Ciebie potrzebują wyjątkowo intensywnego działania odmładzajacego.

4. STEP 4. Nawilżenie i ochrona na cały dzień - nawilżający krem SPF30

Ostatni krok Twojej porannej pielęgnacji to nawilżenie i ochrona skóry przed czynnikami zewnętrznymi, takimi jak szkodliwe promieniowanie UV. MOISTURIZER pozostawi Twoją skórę przyjemnie miękką, gładką i matową - szybko się wchłania i nie pozostawia uczucia lepkości. Pamiętaj, że kremu z filtrem należy używać przez cały rok - nie tylko latem, ponieważ promieniowanie oddziałuje na skórę niezależnie od pogody. Przy dużej ekspozycji na słońce w ciągu dnia reaplikuj krem, by wzmocnić ochronę i zapobiec starzeniu się skóry.

Produkty