Pielęgnacja wieczorna

phlov

1. STEP 1. Oczyszczanie żelem-pianką do mycia twarzy

Na koniec dnia rozpocznij pielęgnację od dokładnego oczyszczenia skóry - w ciągu dnia nagromadziło się wiele zanieczyszczeń, które negatywnie wpływają na jej kondycję. Ponownie użyj FOAMING GEL WASH, delikatnie wmasowując produkt. Zmyj wodą i osusz, by była gotowa na kolejne kroki.

2. STEP 3. Pielęgnacja okolic oczu - punktowe serum odmładzające

Pielęgnacja okolic oczu to podstawa dobrego wyglądu i świeżego spojrzenia. Niewielką ilość ANTI-AGE serum wklep w delikatną skórę oczu i na miejsca, które według Ciebie potrzebują wyjątkowo intensywnego działania odmładzającego. Podczas snu regeneruje się całe Twoje ciało - nakładając punktowe serum odmładzające wzmocnisz efekt regeneracji i nawet po nie do końca przespanej nocy obudzisz się z wypoczętym spojrzeniem.

3. STEP 5. Regeneracja w nocy z maską odmładzającą

Ostatni krok Twojej wieczornej pielęgnacji to ANTI-AGE MASK, czyli maska silnie nawilżająca, która zadba o regenerację Twojej skóry podczas snu. Skutecznie odpręża skórę po całym dniu, wygładza zmarszczki i odżywia. Jej bogata konsystencja nie obciąży skóry, ani nie pozostawi tłustych plam na poduszce. Maski możesz używać także jako krem na dzień.

Produkty