rytuał pielęgnacyjny dla kobiet
rytuał pielęgnacyjny kosmetyki

W dzisiejszym świecie, gdzie tempo życia przyspiesza, a codzienne wyzwania stawiają przed nami coraz większe wymagania, troska o własny dobrostan staje się kluczowym elementem utrzymania równowagi. Pojęcie dobrastanu, znane również jako wellbeing, nie ogranicza się jedynie do aspektów fizycznych, ale obejmuje szeroki zakres elementów, takich jak zdrowie psychiczne, emocjonalne, społeczne i duchowe.

Jednym z najtrudniejszych wyzwań, przed jakimi stajemy, jest znalezienie czasu dla siebie każdego dnia. Zatopieni w codziennych obowiązkach, często zapominamy o tym jak ważne są nasze potrzeby i dobrostan. Znalezienie chwili tylko dla siebie ma ogromne znaczenie i wpływ na jakość naszego życia. To nie tylko luksus, ale wręcz konieczność w utrzymaniu równowagi psychicznej i fizycznej.

Przez poświęcenie czasu na indywidualne potrzeby, możemy doświadczyć korzyści, które przekładają się na nasze codzienne funkcjonowanie. Odpoczynek, refleksja, czy nawet krótka chwila wytchnienia pozwalają nam na zregenerowanie sił, zresetowanie umysłu i lepsze radzenie sobie z wyzwaniami. To nie tylko odkrywanie pasji czy hobby, ale także praktyka self-care, która wzmacnia naszą odporność psychiczną.

W dzisiejszym świecie, gdzie tempo życia przyspiesza, a codzienne wyzwania stawiają przed nami coraz większe wymagania, troska o własny wellbeing staje się kluczowym elementem utrzymania równowagi. Jednym z najtrudniejszych wyzwań, przed jakimi stajemy, jest znalezienie czasu dla siebie każdego dnia, dlatego...

Rytuał SoFlow!

Zamiast zastanawiać się jak znaleźć czas w napiętym grafiku tylko dla siebie - po prostu zacznij od małych kroków. W ten sposób te drobne momenty, które sprawiają Ci przyjemność i pozwalają odetchnąć staną się Twoim nowym nawykiem, a przecież właśnie o to chodzi w naszym wyzwaniu!

świeca sojowa trzy knoty

Pierwszy krok do SoFlow - relaks

Przede wszystkim zadbaj o to, by wieczorem "wykroić" sobie trochę czasu dla siebie. Przy pomocy akcesoriów domowego SPA od Phlov możesz z łatwością wprawić się we właściwy nastrój - skorzystaj z naszych nowości, czyli wyjątkowych świeczek zapachowych.

Świeca Soothing MysTree

Zapachowa świeca sojowa

(4)
159,00 zł
 
159
produkt point /modules/pcodebonus/views/img/pkt.svg
Phlov Club
Dowiedz się więcej
400 g (39,75 zł / 100 g)
SPRING ON TOP 170g

Świeca sojowa

(16)
79,00 zł
 
79
produkt point /modules/pcodebonus/views/img/pkt.svg
Phlov Club
Dowiedz się więcej
170 g (46,47 zł / 100 g)
świeca sojowa trzy knoty
naturalna kula do kąpieli

Udało Ci się znaleźć kilka minut, by zanurzyć się w wannie po ciężkim dniu? Idealnie! Do świec zapachowych dodaj ulubioną, relaksującą muzykę, przygaś główne światła, a do wanny wrzuć kule do kąpieli, które zadbają o Twoją skórę, otulą Twoje ciało i ukoją wszystkie zmysły.

Krok drugi - oczyszczanie SoFlow

Zmyj ze skóry wszystkie nerwy, bolączki i stresujące sytuacje, które spotkały Cię w ciągu dnia. Nic tak nie uwalnia i nie odpręża jak wieczorne oczyszczanie skóry. Dla większości rodzajów skóry odpowiedni będzie żel do twarzy Clean’em All, który doskonale sprawdzi się do oczyszczania. Jeśli jednak borykasz się z wrażliwością cery i potrzebujesz czegoś arcyłagodnego, zamień żel na piankę oczyszczającą Absolute Pure(ness). Jest równie skuteczna w oczyszczaniu, ale jeszcze delikatniejsza dla skóry, która potrzebuje wyjątkowej troski. Po twarzy czas na oczyszczenie ciała - tu może przydać się żel, który odpowiednio zadba o barierę ochronną Twojej skóry - chłodząco-odświeżający żel pod prysznic Water Flow.

ABSOLUTE PURE(NESS)

Synbiotyczna pianka oczyszczająca

(84)
109,00 zł
 
109
produkt point /modules/pcodebonus/views/img/pkt.svg
Phlov Club
Dowiedz się więcej
150 ml (72,67 zł / 100 ml)
ŻEL WATER FLOW

Odświeżający żel pod prysznic

(17)
49,00 zł
 
49
produkt point /modules/pcodebonus/views/img/pkt.svg
Phlov Club
Dowiedz się więcej
200 ml (24,50 zł / 100 ml)

Trzeci krok - masaż

W ofercie Phlov znajdziesz całe mnóstwo kwarcowych rollerów i innych masażerów do twarzy i ciała. Znajdź swój ulubiony! Taki, który odpowiada na Twoje potrzeby.

 • -15%
FACE IT TOGETHER

Zaawansowany zestaw do masażu twarzy

(5)
160,65 zł
189,00 zł
-15%
160
produkt point /modules/pcodebonus/views/img/pkt.svg
Phlov Club
Dowiedz się więcej
 

Ponieważ rytuał SoFlow opiera się na przyjemności, relaksie i odprężeniu, my polecamy wykonać masaż z użyciem jednego z naszych bestsellerów - odmładzającego boostera z bakuchiolem i witaminą C – NEWBORN STAR.

VERY SUPERBERRY

Koncentrat biorewitalizujący

(64)
149,00 zł
 
149
produkt point /modules/pcodebonus/views/img/pkt.svg
Phlov Club
Dowiedz się więcej
15 ml (993,33 zł / 100 ml)

Krok czwarty - nocna pielęgnacja SoFlow

Po masażu dobrze jest sięgnąć po krem, który dopełni pielęgnacji. Do pary z boosterem idealna będzie maska odmładzająca na noc KISSES FROM THE MOON. Intensywnie regeneruje, nawilża i wygładza skórę, redukując widoczność zmarszczek. W ciągu dnia używaj jej dziennego odpowiednika, czyli kremu odmładzającego na dzień.

KISSES FROM THE MOON

Odmładzająca maska na noc

(114)
189,00 zł
 
189
produkt point /modules/pcodebonus/views/img/pkt.svg
Phlov Club
Dowiedz się więcej
55 ml (343,64 zł / 100 ml)
MOOD’FLUENCER

Liposomalny booster odmładzający

(58)
179,00 zł
 
179
produkt point /modules/pcodebonus/views/img/pkt.svg
Phlov Club
Dowiedz się więcej
30 ml (596,67 zł / 100 ml)

Krok ostatni,
ale równie ważny

Ostatni krok rytuału SoFlow nie opiera się na kosmetykach (choć świeca zapachowa i tu może się przydać). To czas na relaks - medytację, refleksję, albo może czytanie książki? Zrób to co sprawia Ci największą przyjemność! Postaraj się jednak w tym czasie wyłączyć od urządzeń elektronicznych i mediów społecznościowych - Twoje samopoczucie na pewno Ci za to podziękuje!

Czym jest słynna Higiena Snu?

10 najważniejszych punktów o zachowaniu higieny snu znajdziesz poniżej:

 1. Śpij co najmniej 8 h dziennie.
 2. Staraj się kłaść do łóżka i wstawać o stałych porach.
 3. Bądź bardziej aktywny w ciągu dnia niż wieczorem – zwolnij już około godziny 18-19.
 4. Wieczorem unikaj kofeiny, alkoholu, obfitych posiłków i nikotyny (jej najlepiej jednak unikać zawsze).
 5. Wynieś z sypialni telewizor i komputer, wyłącz telefon.
 6. Zaklej lub zasłoń wszystkie diody (np. od włącznika do światła).
 7. Nigdy nie zasypiaj z telefonem pod poduszką ani obok niej.
 8. Używaj lnianej lub bawełnianej pościeli i zmieniaj ją często.
 9. Okno w sypialni powinno mieć rolety, zasłony, żaluzje.
 10. Przed pójściem spać spróbuj się zrelaksować i wyciszyć, napij się melisy i poczytaj książkę, zamiast przeglądać media społecznościowe.