• -20%
ALL YOU NEED IS LASH x2
search

wzmacniająca ODŻYWKA DO RZĘS

2x ALL YOU NEED IS LASH
2x 3 ml 0.1 fl. oz.
 
Wysyłka w 48h
338,00 zł
270,40 zł

Zamiast 338,00 zł

 

Najniższa cena w ciągu 30 dni przed aktualną promocją: 253,50 zł +7%

Najniższa cena produktu 270,40 zł z dnia 20.05.2024

Za ten produkt możesz zdobyć 270 produkt point /modules/pcodebonus/views/img/pkt.svg 
Phlov Club
Dowiedz się więcej

Skoncentrowane, naturalne i niezwykle wydajne serum sprawia, że rzęsy stają się dłuższe, grubsze i gęstsze. Jego delikatna, bezzapachowa formuła nie tylko nie podrażnia oczu, ale też szybko się wchłania - a aplikacja jest bajecznie prosta. Dzięki wysokiej skuteczności zawartych w nim naturalnych peptydów pierwsze efekty zauważysz już po 14 dniach regularnego stosowania. Serum zawiera starannie dobrane substancje odżywcze, które sprawiają, że cebulki stają się silniejsze, a rzęsy odporniejsze na wypadanie. Alantoina i kwas hialuronowy dodatkowo nawilżają je i wygładzają, sprawiając, że stają się bardziej elastyczne i lśniące.

Dla kogo jest ten produkt?

Dla osób, które marzą o dłuższych, gęstszych i zdrowych rzęsach.

Sposób użycia:

Na czystą i suchą skórę wzdłuż górnej linii rzęs nałożyć niewielką ilość serum, jednym pociągnięciem aplikatora. Stosować raz dziennie na noc. Nie ma potrzeby stosować na dolną linie rzęs.

FAQ show all

Jaka jest pojemność odżywki i na ile starcza? Odżywka ma 3 ml - taka objętość wystarcza na pełną kurację. Produkt jest bardzo wydajny, na każdą aplikację potrzebna jest niewielka ilość serum. Kiedy zobaczę pierwsze efekty? Pierwsze efekty są widoczne już po 14 dniach, natomiast pełne efekty - po 8 tygodniach regularnego stosowania odżywki. Jak używać miarki? Stań przed lustrem w dobrze oświetlonym miejscu. Przyłóż miarkę do zamkniętej powieki, tak, aby jej łuk delikatnie oparł się na powiece. Zamknij oko do którego przyłożyłaś miarkę i dopasuj ją tak, aby była ustawiona równolegle z rzęsami. Wtedy odczytasz długość swoich rzęs. mierzenie przeprowadź przed pierwszym dniem kuracji, następne możesz powtórzyć po 14 dniach, aż do ostatniego dnia kuracji. Czy mogę malować rzęsy podczas stosowania odżywki? Oczywiście. Odżywka nie wchodzi w interakcję z kosmetykami kolorowymi, nie ma więc przeciwwskazań do malowania rzęs ani stosowania eyelinera. Zalecamy stosowanie odżywki na noc, aby uzyskać najlepsze możliwe efekty, więc już po zmyciu makijażu. Jeśli jednak chcesz używać jej rano, nałóż ją na oczyszczoną i osuszoną powiekę i odczekaj kilka minut do wchłonięcia przed nałożeniem makijażu. Czy mogę stosować odżywkę dłużej niż 14 dni? Jak najbardziej - zalecamy wręcz stosowanie jej dłużej, ponieważ pełnię efektów osiągniesz po 8 tygodniach stosowania serum. Co zrobić, jeśli odżywka dostanie się do oka? W przypadku dostania się odżywki do oka, przemyj je dokładnie letnią bieżącą wodą. Jak stosować odżywkę? Na czystą i suchą skórę wzdłuż górnej linii rzęs nałóż niewielką ilość serum, jednym pociągnięciem aplikatora. Stosuj raz dziennie na noc. Nie ma potrzeby stosować na dolną linie rzęs. Czy efekt utrzymuje się po odstawieniu odżywki? Tak - efekt będzie widoczny jeszcze przez pewien czas po zaprzestaniu stosowania odżywki. Czy produkt zawiera bimatoprost? Absolutnie nie - bimatoprost to syntetyczny odpowiednik prostaglandyny, czyli hormonu. Odżywka All You Need is Lash nie zawiera w swoim składzie ani hormonów, ani żadnych ich pochodnych, dlatego jest łagodna i naturalna w działaniu. Czy produkt można używać podczas ciąży i karmienia piersią? Nie ma żadnych przeciwwskazań do stosowania odżywki w okresie ciąży i karmienia piersią. Czy mogę używać odżywki mając przedłużane rzęsy? Tak, odżywka jest bezpieczna w użyciu także jeśli masz przedłużane lub doczepiane rzęsy. Czy mogę używać odżywki jeśli noszę szkła kontaktowe? Tak - jeśli chcesz stosować odżywkę rano, odczekaj do jej wchłonięcia przed włożeniem szkieł lub zastosuj ją wcześniej. Zalecamy jednak stosowanie jej wieczorem, więc już po ich wyjęciu. W przypadku szkieł noszonych całą dobę można stosować odżywkę jak normalnie.
2x Serum stymulujące wzrost i objętość rzęs

wzmacniająca ODŻYWKA DO RZĘS

2x ALL YOU NEED IS LASH