• -15%
FACE IT TOGETHER
search

zaawansowany masaż twarzy ZESTAW ROLLER + GUA SHA

FACE IT TOGETHER
(5)
Wysyłka w 48h
189,00 zł
160,65 zł
 

Najniższa cena w ciągu 30 dni przed aktualną promocją: 141,75 zł +13%

Najniższa cena produktu 160,65 zł z dnia 20.05.2024

Za ten produkt możesz zdobyć 160 produkt point /modules/pcodebonus/views/img/pkt.svg 
Phlov Club
Dowiedz się więcej

Kamień rolowany po skórze twarzy działa jak masaż, poprawia mikrokrążenie i wspiera drenaż limfy. Zwiększa elastyczność skóry i koryguje owal twarzy.

Aby zmaksymalizować efekt trzymaj roller lub Gua Shę przed masażem minimum 15 minut w lodówce. Zimny kamień sprawia, że skóra nabiera zdrowego, równego kolorytu i zmniejsza się widoczność porów..

Przed wykonaniem masażu umyj dokładnie twarz i wyczyść roller.

Roller i Gua Shę przesuwaj swobodnymi ruchami po skórze. Nie powinny być one zbyt mocno dociskane, aby nie wywołać powstawania drobnych siniaków. Masaż wykonuj codziennie, nie dłużej niż 10 minut.

Do masażu najlepiej wykorzystać olejki, lekkie kremy lub maseczki. Idealnie sprawdzi się maseczka PUMP UP THE BEAUTY lub olejki: FLOWER YOURSELF i VERY SUPPERBERY.

JAK WYKONAĆ MASAŻ

Roller prowadź po twarzy delikatnymi ruchami od środka na zewnątrz, powtarzający każdy ruch kilkakrotnie.

1. SZYJA i DEKOLT – wykonuj długie podłużne ruchy od obojczyków w górę.
2. USTA - małym wałkiem wykonuj ruch okrężny okolicy ust zaczynając tuż pod dolną wargą.
3. OWAL TWARZY – większy roller prowadź delikatnymi ruchami od środka twarzy na zewnątrz wykonując ruch od nosa, przez policzki – aż do skroni.
4. OCZY – wykonuj okrężny ruch małym wałkiem od kącika oka po górnej powiece i z powrotem po skórze pod okiem.
5. CZOŁO – roluj większym wałkiem od środka czoła i prowadź go naprzemiennie w lewo i w prawo. Zacznij od brwi i prowadź roller do linii włosów.

Ruchy Gua Shą wykonuj dokładnie jak na ilustracji, powtarzający każdy ruch kilkakrotnie. Pamiętaj, aby zmieniać krawędzie kamienia w zależności od części twarzy.

masaż gua shą phlov.png

Czym różni się Gua Sha od Rollera?

Oba przyrządy zrobione są z różowego kwarcu, ale mają zupełnie inną formę i powstały do różnych celów. Roller to kwarcowe wałeczki, które masują twarz i poprawiają krążenie oraz odprowadzanie limfy. Są delikatniejsze niż płytki Gua Sha i dobrze radzą sobie z opuchlizną. Dodatkowo wspomaga aplikacje olejków, maseczek i kremów – przyspiesza ich działanie poprawiając przenikalność składników aktywnych.

Gua Sha to chińska metoda masażu mięśni, która przejęta została do pielęgnacji twarzy przez Koreanki. Płytka nie tylko pobudza krążenie, ale również zapewnia rozluźniający masaż mięśni twarzy, który wpływa pozytywnie na redukcję zmarszczek.

Czyszczenie: Aby masażery zachowały swoje właściwości i dobrze nam służyły, muszą być odpowiednio używane i czyszczone. Nie należy płukać ich gorącą wodą, ani też zanurzać w niej masażerów. Ważne też, żeby nie czyścić ich środkami chemicznymi. Wałek kwarcowy i płytkę można delikatnie przetrzeć miękką, wilgotną ściereczką, a następnie wytrzeć do sucha.

PRODUKTY W ZESTAWIE

BEAUTY’N’ROLL

Roller masujący z różowego kwarcu

(14)
129,00 zł
 
129
produkt point /modules/pcodebonus/views/img/pkt.svg
Phlov Club
Dowiedz się więcej
 
Zestaw roller masujący z różowego kwarcu i płytka Gua Sha

zaawansowany masaż twarzy ZESTAW ROLLER + GUA SHA

FACE IT TOGETHER

Recenzje produktów / Pytania i odpowiedzi

Średnia ocena

5.0
5 Recenzje
★★★★★ Doskonały 4
★★★★☆ Dobry 0
★★★☆☆ Średni 0
★★☆☆☆ Słaby 0
★☆☆☆☆ Straszny 0

  • Recenzje (5)
  • Pytania i Odpowiedzi (1)