Wyzwanie Phlov: Pielęgnacja na Rozstępy krok po koroku

Wyzwanie Phlov: Pielęgnacja na Rozstępy krok po koroku

Opublikowany : - Kategorie : Aktualności , Jesienne rytuały

Jędrna, pozbawiona cellulitu i rozstępów skóra to marzenie wielu z nas! Istnieją szczęśliwcy, którzy taki stan rzeczy zawdzięczają genom, jednak jest to nieliczna grupa. Zdecydowana większość z nas na taki efekt musi sobie… zapracować! Należysz do tej drugiej grupy? Mamy coś dla Ciebie – intensywny plan pielęgnacyjny od PHLOV, dzięki któremu zadbasz o ciało i zapewnisz swojej skórze zdrowie oraz świetny wygląd.

Kiedy zacząć dbać o skórę?

Cóż, najlepiej… jak najszybciej. Im wcześniej zaczniesz działać, tym lepszych efektów możesz się spodziewać. Zwłaszcza, jeśli masz w planach ciążę (albo już w niej jesteś), intensywną redukcję lub widzisz, że Twoja skóra po prostu wymaga intensywnego odżywienia. To momenty, w których Twoje ciało jest szczególnie podatne na powstawanie rozstępów oraz cellulitu, dlatego warto zapewnić mu wtedy maksymalną ochronę i wsparcie.

Czym jest plan pielęgnacyjny od PHLOV?

Jest to 5-tygodniowy plan pielęgnacyjny, z pomocą którego nie tylko zredukujesz widoczność rozstępów i cellulitu, lecz także poprawisz kondycję skóry oraz zapewnisz jej wielopoziomową, profesjonalną pielęgnację. A to wszystko w klimacie domowego SPA (bez konieczności wychodzenia z domu).

Czego potrzebujesz podczas naszego wyzwania

Podczas naszego planu pielęgnacyjnego wspierać Cię będą produkty PHLOV. Zawarte w nich składniki aktywne dogłębnie odżywią Twoją skórę, wspomogą procesy detoksykacyjne i przyjemnie ją wygładzą. Oto lista produktów, których będziesz potrzebować:

lub

Szczotkowanie ciała na sucho – czym jest

Podstawą naszego wyzwania jest szczotkowanie ciała na sucho przy użyciu szczotki BRUSHING QUEEN od PHLOV. Wykonywany przy jej użyciu masaż skóry:

 • pobudza krążenie krwi
 • wspomaga procesy detoksykacyjne
 • poprawia odżywienie komórek
 • przeciwdziała obrzękom i zastojom limfy
 • redukuje widoczność rozstępów i cellulitu.

Szczotkowanie to także fantastyczny sposób na zapewnienie sobie solidnej porcji energii i mocy do działania, dlatego warto włączyć je do porannego rytuału pielęgnacyjnego.

Wyzwanie pielęgnacyjne z PHLOV

Szczotkowanie ciała na sucho jest fantastycznym, ale dość intensywnym zabiegiem, do którego Twoja skóra musi się przyzwyczaić. Nasze wyzwanie opracowaliśmy tak, by jej w tym pomóc. Znajdziesz w nim dni przeznaczone na masaż i dni, które najlepiej jest poświęcić na regenerację. W każdym z nich rozpisaliśmy dla Ciebie poranny i wieczorny rytuał pielęgnacyjny, dzięki któremu kompleksowo zadbasz o potrzeby skóry i zapewnisz jej niezbędne odżywienie.

Plan działania

Przygotowaliśmy dla Ciebie rozpiskę (pobierz) na cały czas trwania wyzwania pielęgnacyjnego. Dzięki niej dowiesz się, jak wykonywać wszystkie zabiegi, by osiągnąć możliwie jak najlepsze efekty.

Jeśli dopiero rozpoczynasz przygodę ze szczotkowaniem, zacznij od masażu 3 razy w tygodniu. W miarę przyzwyczajania się skóry, z każdym tygodniem możesz zwiększać liczbę zabiegów i czas ich trwania. Jeśli jednak zauważysz, że Twoja skóra staje się podrażniona, to wróć do schematu z pierwszego tygodnia wyzwania i pozwól ciału odpocząć. Może okazać się, że Twoja skóra wymaga po prostu dłuższej adaptacji.

Dzień startowy – przygotowujący ciało

Pierwszy dzień naszego planu pielęgnacyjnego ma za zadanie przygotować Twoją skórę do szczotkowania na sucho. Dlatego znajdziesz w nim zabiegi, które wstępnie pobudzą ją do działania i pomogą usunąć zrogowaciały naskórek.

Pielęgnacja poranna

 1. Wykonaj poranny prysznic z użyciem żelu probiotycznego (RE) START, BABY!, który nawilży Twoją skórę, wesprze jej delikatny mikrobiom i wzmocni jej zdolności obronne. Jeśli nie jesteś w ciąży i czujesz, że potrzebujesz dodatkowego zastrzyku energii, to możesz użyć na tym etapie mikrozłuszczającego żelu ENERGY PUNCH! (opcja wyłącznie dla kobiet, które nie są w ciąży)
 2. Teraz przyszła pora na peeling SCRUB ME UP! Zawarte w nich intensywnie odżywcze składniki aktywne (m.in. różowa glinka) dogłębnie odżywią Twoją skórę, przyjemnie ją wygładzą i pozostawią na jej powierzchni delikatny film ochronny. Aplikację peelingu najlepiej połączyć z masażem całego ciała. Rozpocznij go od stóp i kontynuuj w stronę serca. W ten sam sposób przemasuj dłonie i ręce, kierując się w stronę pach. Kierunek od dołu do góry obowiązuje także podczas masażu pleców i pośladków. Z kolei w okolicach brzucha i piersi najlepiej sprawdzą się okrężne ruchy, zgodne z ruchem wskazówek zegara. Po zakończeniu masażu, spłucz pozostałości SCRUB ME UP! letnią wodą. Możesz również spróbować wykonać naprzemienny prysznic przy użyciu ciepłej i zimnej wody, który skutecznie pobudzi krążenie krwi.
 3. Na lekko wilgotne ciało nałóż olejek GO! OMEGA GO! Ten bogaty w kwasy omega produkt, zabezpieczy Twoją skórę przed podrażnieniami, wesprze jej zdolności obronne i uchroni przed nadmierną utratą wody z naskórka. Z pomocą olejku ponownie możesz przemasować całe ciało, szczególną uwagę zwracając na okolice brzucha, ud i ramion. W tym celu wykonaj kilkanaście intensywnych ruchów rozcierających. Możesz też objąć rękami większy fałd skóry i przez chwilę mocno go pougniatać, przesuwając dłonie centymetr po centymetrze.
 4. Poczekaj, aż olejek się wchłonie, a następnie nałóż na newralgiczne miejsca balsam TAKE CONTROL, BABE! Na okolice piersi zaaplikuj ujędrniające serum do biustu GET UP, GIRLS!, wykonując przy tym delikatnie podciągające ruchy od strefy pod piersią ku obojczykom.

Uwaga! Przy dwóch ostatnich produktach zalecamy delikatną aplikację, bez intensywnego masażu. Ich zadaniem jest pozostawienie na ciele delikatnej warstwy ochronnej, która może się rolować przy zbyt intensywnym pocieraniu.

Pielęgnacja wieczorna

 1. Umyj całe ciało probiotycznym żelem (RE)START, BABY!. Z jego pomocą przygotujesz skórę do przyjęcia składników aktywnych z kolejnych kroków pielęgnacyjnych. Prysznic możesz zakończyć naprzemiennym, ciepłym i zimnym natryskiem.
 2. Na newralgiczne miejsca (uda, pośladki, brzuch i ramiona) nałóż balsam TAKE CONTROL, BABE!, a na okolice piersi serum ujędrniające GET UP, GIRLS! Sposób aplikacji jest tutaj identyczny, jak przy pielęgnacji porannej.

Uwaga! Wieczorny rytuał pielęgnacyjny jest taki sam dla wszystkich dni. Śmiało możesz więc pozostać przy takim schemacie przez cały miesiąc.

Dzień szczotkowania

To dzień, w którym będziesz wykonywać szczotkowanie ciała na sucho. Robisz to pierwszy raz? Spokojnie, z naszą instrukcją wkrótce wszystko stanie się jasne!

Pielęgnacja poranna

 1. Rozpocznij delikatny masaż całego ciała przy użyciu szczotkiBRUSHING QUEEN . Szczotkowanie zacznij od stóp, wykonując pojedyncze, posuwiste ruchy w kierunku kolan. Ten sam ruch powtórz od kolan w kierunku pachwin, a następnie kontynuuj go w okolicach pośladków i pleców. Następnie poświęć uwagę rękom, masując je od dłoni w kierunku pach. W okolicach brzucha i piersi wykonuj okrężne ruchy, zgodne z ruchem wskazówek zegara. Więcej o szczotkowaniu ciała na sucho przeczytasz tutaj.
  Uwaga! W pierwszych dniach wykonuj maksymalnie od 5 do 15 ruchów w jednym paśmie. Staraj się, by były on dość naturalne i płynne. Pamiętaj, by nie naciskać zbyt mocno na szczotkę i nadmiernie się nie spieszyć.
 2. Po szczotkowaniu weź prysznic przy użyciu żelu (RE)START, BABY! lub ENERGY PUNCH! (jeśli nie jesteś aktualnie w ciąży). Kąpiel możesz zakończyć naprzemiennym ciepłym i zimnym natryskiem.
 3. Przy pomocy intensywnych ruchów rozcierających, nałóż na całe ciało olejek GO! OMEGA GO! Możesz także chwycić fałdy skóry w newralgicznych miejscach i chwilę mocniej je rozmasować.
 4. Po wchłonięciu się olejku, zaaplikuj na ciało balsam balsam TAKE CONTROL, BABE!, a na okolice piersi serum GET UP, GIRLS!. Sposób aplikacji jest tutaj identyczny, jak w dniu startowym.

Pielęgnacja wieczorna

Taka sama, jak dnia startowego.

Dzień regeneracji

W tym dniu pozwalasz skórze odpocząć i przygotować się do kolejnej serii szczotkowania na sucho. To bardzo istotny czas, dlatego nie pomijaj go – zwłaszcza na początku naszego programu pielęgnacyjnego!

Pielęgnacja poranna

 1. Weź prysznic używając żelu (RE)START, BABY! lub ENERGY PUNCH! (jeśli nie jesteś w ciąży). Zakończ kąpiel naprzemiennym natryskiem ciepło/zimno.
 2. Na lekko wilgotne ciało nałóż olejek GO! OMEGA GO!
 3. Zaaplikuj na newralgiczne partie ciała balsam TAKE CONTROL, BABE!
 4. W okolice piersi wmasuj serum GET UP, GIRLS!*

W wyznaczone dni regeneracji uzupełnij poranny rytuał o peeling SCRUB ME UP!

*Sposób aplikacji w krokach 2-4 jest identyczny, jak w dniu startowym.

Pielęgnacja wieczorna

Taka sama, jak dnia startowego.

Zadbaj o ciało z PHLOV!

Pamiętaj, że w naszym pielęgnacyjnym wyzwaniu nie chodzi o dążenie do ideału. Głównym założeniem jest tutaj zapewnienie Twojemu ciału pielęgnacji i uwagi, na jakie zasługuje. Redukcja rozstępów i cellulitu jest jedynie skutkiem ubocznym. Dlatego przez cały ten czas traktuj je z czułością i zrozumieniem. Niech to będzie kojący i odprężający rytuał, dzięki któremu znajdziesz czas dla siebie i nieco zwolnisz. Powodzenia!

POBIERZ HARMONOGRAM WYZWANIA

Udostępnij

Add a comment

 (with http://)