Odtwórz wideo
All You Need Is Lash

Serum stymulujące wzrost
i objętość rzęs

To skoncentrowane, naturalne i niezwykle wydajne serum sprawia, że rzęsy stają się widocznie dłuższe, grubsze i gęstsze już w 14 dni! Jego delikatna, bezzapachowa formuła nie tylko nie podrażnia oczu, lecz także szybko się wchłania. To wszystko w pakiecie z bajecznie prostą aplikacją.

ALL YOU NEED IS LASH

Serum stymulujące wzrost i objętość rzęs

Skoncentrowane, naturalne i niezwykle wydajne serum sprawia, że rzęsy stają się dłuższe, grubsze i gęstsze. Jego delikatna, bezzapachowa formuła nie tylko nie podrażnia oczu, ale też szybko się wchłania - a aplikacja jest bajecznie prosta.

Wyniki badań aplikacyjnych

0 %
badanych zauważyło efekt po 3 tygodniach, a 55% już po 14 dniach
0 %
badanych potwierdza wzmocnienie rzęs i poprawę ich kondycji
0 %
badanych zadeklarowało chęć stosowania produktu w przyszłości

Dzięki wysokiej skuteczności zawartych w serum naturalnych peptydów pierwsze efekty zauważysz już po 14 dniach regularnego stosowania. ALL YOU NEED IS LASH zawiera starannie dobrane substancje odżywcze, które sprawiają, że cebulki stają się silniejsze, a rzęsy odporniejsze na wypadanie. Alantoina i kwas hialuronowy dodatkowo nawilżają je i wygładzają, sprawiając, że stają się bardziej elastyczne i lśniące.

Zdaniem badanych

  • odżywia rzęsy
  • wspomaga regenerację rzęs
  • uelastycznia rzęsy
  • pielęgnuje, wspomaga regenerację
  • rzęsy stają się bardziej uwydatnione
  • jest delikatny dla wrażliwych oczu
  • nie szczypie i nie podrażnia oczu

Korzyści

POGRUBIENIE 100%
WYDŁUŻENIE 100%
ZAGĘSZCZENIE 90%
NAWILŻENIE 100%
NABŁYSZCZENIE 100%

Prosta aplikacja serum

All You Need Is Lash

Na czystą i suchą skórę wzdłuż górnej linii rzęs nałóż niewielką ilość serum jednym pociągnięciem aplikatora. Stosuj raz dziennie na noc. Nie ma potrzeby nakładania produktu na dolną linie rzęs.

Efekt stosowania serum

Po pierwszym opakowaniu Twoje rzęsy zaczną wyglądać lepiej niż kiedykolwiek! Gwarantujemy, że totalnie zakochasz się w swoim nowym looku. Pamiętaj jednak, że jeśli chcesz, by został z Tobą na dłużej, to koniecznie kontynuuj kurację!

Liczba opakowań: 1 (3 ml – 3 miesiące stosowania).

Przy drugim opakowaniu przekonasz się, co naprawdę potrafi nasze serum i odczujesz pełne spektrum jego działania. Szykuj się na falę komplementów, bo Twoim gęstym, grubym i długim rzęsom nikt nie będzie mógł się oprzeć!

Liczba opakowań: 2 (6 ml – 6 miesięcy stosowania).

A jeśli chcesz dodać swojemu spojrzeniu olśniewającego blasku, to koniecznie wypróbuj zestaw ALL EYES ON ME. Podłączenie kremu na okolice oczu EYE-DEAL LOOK i serum do rzęs ALL YOU NEED IS LASH nie tylko wzmocni i zagęści Twoje rzęsy, lecz także wygładzi i nawilży delikatną skórę wokół oczu!


Najczęściej zadawane pytania

Odżywka ma 3 ml - taka objętość wystarcza na pełną kurację. Produkt jest bardzo wydajny, na każdą aplikację potrzebna jest niewielka ilość serum.

Pierwsze efekty są widoczne już po 14 dniach, natomiast pełne efekty - po 8 tygodniach regularnego stosowania odżywki.

Stań przed lustrem w dobrze oświetlonym miejscu. Przyłóż miarkę do zamkniętej powieki, tak, aby jej łuk delikatnie oparł się na powiece. Zamknij oko do którego przyłożyłaś miarkę i dopasuj ją tak, aby była ustawiona równolegle z rzęsami. Wtedy odczytasz długość swoich rzęs. mierzenie przeprowadź przed pierwszym dniem kuracji, następne możesz powtórzyć po 14 dniach, aż do ostatniego dnia kuracji.

Jak najbardziej - zalecamy wręcz stosowanie jej dłużej, ponieważ pełnię efektów osiągniesz po 8 tygodniach stosowania serum.

Jak najbardziej - zalecamy wręcz stosowanie jej dłużej, ponieważ pełnię efektów osiągniesz po 8 tygodniach stosowania serum.

W przypadku dostania się odżywki do oka, przemyj je dokładnie letnią bieżącą wodą.

Na czystą i suchą skórę wzdłuż górnej linii rzęs nałóż niewielką ilość serum, jednym pociągnięciem aplikatora. Stosuj raz dziennie na noc. Nie ma potrzeby stosować na dolną linie rzęs.

Tak - efekt będzie widoczny jeszcze przez pewien czas po zaprzestaniu stosowania odżywki.

Nie ma żadnych przeciwwskazań do stosowania odżywki w okresie ciąży i karmienia piersią.

Tak, odżywka jest bezpieczna w użyciu także jeśli masz przedłużane lub doczepiane rzęsy.

Tak - jeśli chcesz stosować odżywkę rano, odczekaj do jej wchłonięcia przed włożeniem szkieł lub zastosuj ją wcześniej. Zalecamy jednak stosowanie jej wieczorem, więc już po ich wyjęciu. W przypadku szkieł noszonych całą dobę można stosować odżywkę jak normalnie.