• -15%
 • Pakiet
ICE ICE BABY! + Very Superberry
search

masaż + odżywienie SZKLANE MASAŻERY + OLEJEK

Ice Ice Baby! i Very Superberry
 
Wysyłka w 48h
279,00 zł
237,15 zł

Zamiast 279,00 zł

 

Najniższa cena w ciągu 30 dni przed aktualną promocją: 209,25 zł +13%

Najniższa cena produktu 237,15 zł z dnia 24.07.2024

Za ten produkt możesz zdobyć 237 produkt point /modules/pcodebonus/views/img/pkt.svg 
Phlov Club
Dowiedz się więcej

Chcesz wznieść się na wyższy stopień pielęgnacji? Sięgnij po kule do relaksująco-liftingującego masażu twarzy, szyi i dekoltu. 

Kule do masażu możesz wykorzystać na dwa sposoby:

Masaż klasyczny – użyj kul, które były trzymane w lodówce

Masaż na zimno – użyj kul, które przed masażem umieszczone były na około 25 minut w zamrażarce

UWAGA! Nie wkładaj kul do zamrażarki na dłużej niż 40 minut, zamarzający płyn może spowodować pęknięcie kul.

Podczas masażu szklanymi kulami wykorzystujemy techniki uciskowe, przepychające i pompujące. Mają one na celu usprawnić mikrokrążenie i przepływ limfy. Dzięki temu zmniejszają się obrzęki, skóra staje się lepiej odżywiona, a dzięki temu jest jędrniejsza, odzyskuje naturalny blask i wygląda na młodszą. 

Kule są wypełnione płynem, który utrzymuje niższą temperaturę masażera. Podczas masażu chłodne kule powodują, że skóra się relaksuje, a nasze zmysły koi przyjemnie zimne szkło. Taka forma masażu szczególnie polecana jest osobom z podrażnieniami po inwazyjnych terapiach, lub do cery zaczerwienionej. Chłód ukoi skórę i pomoże zredukować zaczerwienienia. 

Pro Tip! – Nie wyrzucaj białych piankowych opasek, które zabezpieczają masażery. Ochrona przed stłuczeniem to ich druga funkcja! Pierwszą jest poprawienie Twojego chwytu, kiedy używasz olejków do masażu. Ochronne pianki pomogą również złapać bardzo zimną kulę!

Użycie kul do masażu krok po kroku

 1. Zdezynfekuj kule do masażu i zabezpieczone w woreczku włóż do lodówki na ok. 20-30 min.
 2. Na skórę nanieś kilka kropli olejku i delikatnie wmasuj go dłońmi, wykonując ruchy od szyi do brody i od brody ku górze. Możesz użyć np. VERY SUPERBERRY lub FLOWER YOURSELF. Przy tym zabiegu doskonale sprawdzi się również maska PUMP UP THE BEAUTY lub dowolna maska w płachcie.
 3. Rozpocznij masaż dużą kulą od dekoltu. Przyłóż ją do środka klatki piersiowej i wykonuj okrężne ruchy, prowadząc masażer w kierunku obojczyków. Najpierw opracuj prawą, a później lewą stronę. Powtórz ten ruch kilka lub kilkanaście razy, bardzo powoli wykonując ruch okrężny* kulą, przesuwając ją ku górze. Zapamiętaj ostatnie zdanie - w niemal każdym kolejnym etapie będziemy kilka-kilkanaście razy wykonywać ruchy okrężne kuli i przesuwać się zawsze ku górze (nigdy ku dołowi!).
 4. Dużą kulę przyłóż do boku szyi (najpierw z prawej, później z lewej strony), rozpocznij wykonywanie ruchów okrężnych, kierując kulę w okolicę węzłów chłonnych, za uchem. 
 5. Następnie przyłóż małą lub dużą kulę do środka brody i poprowadź kule w okolice skóry przed uchem.
 6. Następnie, małą lub dużą kulę przyłóż w okolicy skrzydełka nosa i poprowadź je w kierunku skroni.
 7. Przyłóż małą kulę do wewnętrznego kącika górnej powieki i posuwistym, powolnym ruchem poprowadź ją do kącika zewnętrznego - powtórz kilka kilkanaście razy. Kolejno od kącika zewnętrznego poprowadź kulę do wewnętrznego kącika dolnej powieki, wykonując analogiczne ruchy jak na górnej powiece. W tym kroku nie wykonujemy ruchów okrężnych kulą!
 8. Ostatni ruch wykonaj na czole, przykładając małą lub dużą kulę do środkowej części czoła i prowadząc ją ku skroniom. Na ten krok wracamy jeszcze do schematu - powtarzamy kilka-kilkanaście razy, wykonując ruchy okrężne kulą. Starajmy się też wykonywać ten ruch lekko w górę.

*Ruch okrężny – wykonywanie okrężnych ruchów wokół osi kuli (tak, jak obraca się Ziemia).

ICE ICE BABY instrukcja

Gdy opanujesz powyższą technikę, wykonaj podczas ruchu okrężnego ucisk w momencie, gdy ruch kończy się i przesuwasz kulę ku górze – tak, jakbyś chciała przepchnąć płyn do góry. Czyli ruch okrężny - ucisk - przesuwamy kulę i odrobinę wyżej powtarzamy ten sam cykl.

Wskazania do masażu szklanymi kulami:

 • stres
 • nadmierne napięcie mięśni twarzy
 • skóra poszarzała, pozbawiona blasku
 • opuchnięcia, obrzęki
 • utrata jędrności skóry

Przeciwwskazania:

 • trądzik w fazie aktywnej
 • przerwanie ciągłości skóry
 • zakażenia bakteryjne, wirusowe
 • bezpośrednio po inwazyjnych zabiegach medycyny estetycznej

Pro Tip! – Nie wyrzucaj białych piankowych opasek, które zabezpieczają masażery. Ochrona przed stłuczeniem to ich druga funkcja! Pierwszą jest poprawienie Twojego chwytu, kiedy używasz olejków do masażu. Ochronne pianki pomogą również złapać bardzo zimną kulę!

Szklane masażery + serum olejowe ICE ICE BABY!

masaż + odżywienie SZKLANE MASAŻERY + OLEJEK

Ice Ice Baby! i Very Superberry

Powiązane artykuły